Játssz három szuper díjért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Deadpool

(Deadpool)

Tartalom

A Különleges Erők egykori katonája, Wade Wilson zsoldosként ténykedik. Miután átesik egy különleges kísérletet, hihetetlen változásokat tapasztal a testén: rendkívül gyorsan képes regenerálódni, bármi is érje. Elhatározza, hogy mebosszulja azokat, aki kis híján tönkretették életét. A 'kettős személyiségből' számos vicces szituáció és olykor kínos bonyodalom adódik, ám hősünk remekül veszi az akadályokat.

(forgalmazza: InterCom)

(erare)
2016. 05. 03. 05:03

Nagyon jól kitalált szuperhős film.Végre nem egy sablonszereplő!Egyedi karakter, márcsak attól is más,hogy nem tipikus megmentem a világot hanem szabadszájú és szabad szellemű.

2016. 04. 27. 20:20

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom (persze nem gyerekeknek). Jó látni, hogy még a Fox is képes jó filmeket csinálni a sok rossz mellett, vegyük például a Fantasztikus Négyest.....

2016. 05. 27. 15:23

A film számomra inkább vulgáris, mint vicces. Van benne 1-2 jó poén, de összességében többet vártam tőle.

Ryan Reynolds

Style Dayne

mint Jeremy (Pizza Guy)

Kyle Cassie

mint Gavin Merchant

A 20th Century Fox a Deadpool első napi sikeres bevétele után máris berendelte a folytatást!

(kissjanos21)

Tim Miller szinte naponta nyaggatta a stúdió fejeseit, hogy elkészülhessen a film.

(gazsika1978)

5 színész alakította Kolosszust.

(gazsika1978)
VOX: Deadpool
A patikamérlegen összerakott családbarát Marvel-filmek dömpingjében úgy kellett ez a bevállalós, mocskos és poénos fricskafilm, mint egy falat csimicsanga.
Hetediksor: Felvágva, nem elverve
A kilencvenes évek elején született Deadpool az évtized közepére sokak kedvencévé vált, kijárt már neki egy egészestés mozi, amire egy tesztvetítést követően bólintottak rá a 20th Century Fox pénzügyi osztályán. A filmet felvezető kampányban látottak a nagy vásznon sem ülnek le, Ryan Reynolds sütkérezik a szerepben. (9/10)
24.hu - Szenzációs szuperhős-ámokfutás a Deadpool
Nemcsak eredetibb és humorosabb, de brutálisabb és botrányosabb is minden más képregény-adaptációnál. Ez az a szuperhősmozi, amire mindig is vártál. Kritika. (9/10)