Játsz egy Sony playstationért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Deadpool

(Deadpool)
Deadpool

Tartalom

A Különleges Erők egykori katonája, Wade Wilson zsoldosként ténykedik. Miután átesik egy különleges kísérletet, hihetetlen változásokat tapasztal a testén: rendkívül gyorsan képes regenerálódni, bármi is érje. Elhatározza, hogy mebosszulja azokat, aki kis híján tönkretették életét. A 'kettős személyiségből' számos vicces szituáció és olykor kínos bonyodalom adódik, ám hősünk remekül veszi az akadályokat.

(forgalmazza: InterCom)

(erare)

2016. 05. 09. 13:10

Egészen látványos és szórakoztató szuperhős paródia, X-men, Marvel kedvelőknek egyértelmű befutó!! 5/5. A pihentagyú poénok és a dráma is mindig a legjobb helyen erősíti önmagát, eltalálták a történetet, remek lett a rendezés és az alakítások egész jól megdobják a filmet! :)

2016. 05. 03. 05:03

Nagyon jól kitalált szuperhős film.Végre nem egy sablonszereplő!Egyedi karakter, márcsak attól is más,hogy nem tipikus megmentem a világot hanem szabadszájú és szabad szellemű.

2016. 04. 27. 20:20

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom (persze nem gyerekeknek). Jó látni, hogy még a Fox is képes jó filmeket csinálni a sok rossz mellett, vegyük például a Fantasztikus Négyest.....

T. J. Miller
Ed Skrein
T.J. Miller
Ed Skrein
Tim Miller
Ryan Reynolds

Eredetileg forgattak egy olyan részt, amelyben Deadpool (Ryan Reynolds) megmutatja Weaselnek (TJ Miller) az arcát, és egy beszélgetés indul el azzal kapcsolatban, hogy milyen dolgokra hasonlít a "szuperhős" aszott arcára. Ez nem került be a mozifilmbe.

(GedyPapa)

Ryan Reynolds jelmeze 8 órán keresztül készült és miután már ez rajta volt nem tudott se lefeküdni, se leülni.

(GedyPapa)

Deadpool karakterét a képregény világban először 1991-ben mutatták be, méghozzá az Új Mutánsok lapjain. Érdekes módon, az őt alakító színész Ryan Reynolds karrierje is abban az évben kezdődött.

VOX: Deadpool
A patikamérlegen összerakott családbarát Marvel-filmek dömpingjében úgy kellett ez a bevállalós, mocskos és poénos fricskafilm, mint egy falat csimicsanga.
Hetediksor: Felvágva, nem elverve
A kilencvenes évek elején született Deadpool az évtized közepére sokak kedvencévé vált, kijárt már neki egy egészestés mozi, amire egy tesztvetítést követően bólintottak rá a 20th Century Fox pénzügyi osztályán. A filmet felvezető kampányban látottak a nagy vásznon sem ülnek le, Ryan Reynolds sütkérezik a szerepben. (9/10)
24.hu - Szenzációs szuperhős-ámokfutás a Deadpool
Nemcsak eredetibb és humorosabb, de brutálisabb és botrányosabb is minden más képregény-adaptációnál. Ez az a szuperhősmozi, amire mindig is vártál. Kritika. (9/10)