Deadwood

Deadwood városa Dakota állam egy olyan részén helyezkedik el, mely kívül esik a szövetségi ellenőrzés hatókörén. Az illegálisan épült városban nem érvényesek a szövetségi… Több

Premier (HU): 2005.09.06. | HBO Max (2020.10.01.) | SkyShowtime (2023.02.14.)

1. évad (2004) - 12 epizód
2. évad (2005) - 12 epizód
3. évad (2006) - 12 epizód

Legjobbra értékelt epizódok

összes rész

Alice Krige
Sarah Paulson

2015.04.29 Gwen

Soha nem sajnáltam annyira, hogy elkaszáltak egy sorozatot, mint a Deadwood esetében. Ezért tényleg nagy kár volt, nálam mindig helye marad a top3-ban, tényleg csak azt tudom mondani, hogy aki ezt nem látta, nem látott semmit.

2015.02.25 tamas84

Semmi kétségem afelől, hogy a Deadwood minden idők egyik legjobb sorozata. Iszonyú erős karakterek, remek atmoszféra, és egészen brutális történet. Nem is tudom mihez hasonlítani, egyszerűen zseniális, de minden perce.

2014.11.19 jazzy

Rendkívül mély és emberi drámákra fókuszáló sorozat volt a Deadwood, szerintem kicsit méltatlanul el is felejtették sokan, vagy csak simán nem is látták. Vétek lenne kihagyni!

A legtöbb sorozatbeli karaktert valós személyek alapján írták meg (Al Swearengen, Sol Star, Reverend Smith, a Metz család, Wild Bill Hickock, Calamity Jane, Jack McCall).Szerző: hp

A "fuck" és különböző alakváltozatai 2980-szor hangzanak el a sorozat teljes játékideje alatt.Szerző: hp

A Deadwood történetet 1876 és 1877 között játszódik.Szerző: hp

A valódi Seth Bullock Amherstburg városában, Kanadában született.Szerző: hp

A második évadban a Francis Wolcottot játszó Garret Dillahuntot az első évadban Wild Bill Hickock szerepében láthattuk. A sorozat atyja, David Milch bevallottan szeret új szerepeket osztani színészeire.Szerző: hp