Mondd ki, hogy uborka!

Mondd ki, hogy uborka!

Des nouvelles de la planète Mars

Philippe Mars mindenkinek meg akar felelni. Jó apa, barátságos exférj, segítőkész kolléga és megértő testvér szeretne lenni. Élete azonban egyre inkább letér a megszokott pályáról. Fia megszállott vegetáriánus lesz, lánya kényszeresen magol, nővére pedig óriás festményeket fest és állít… Több

Rendező: Dominik Moll
Forgatókönyvíró: Dominik Moll, Gilles Marchand
Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2016.09.08.
Dominik Moll

2016.11.29 Ercsi

Nagyon fontos jelentőséggel bíró, igen komoly témákat dolgoz fel a film, ebből kifolyóan nem egy könnyed, esti szórakozást nyújt, annál sokkal több. Különösen érdemes megnézni, sokat ad a néző számára.

2016.02.24 Roman

Nem rossz, de felejthető. Szeretem én a francia humort, de láttunk már sokkal igényesebb komédiát is. Sajnos erőltetettek a poénok és a történet is csak másodlagos. Meg lehet nézni, de annyi jobb film van...

2016.09.09 Thor

Nem rossz film, de nem is különösen jó. A poénok nagy része működik, de nincs belőlük túl sok. A történet izgalmas és nem hétköznapi, éppen ezért kevéssé hihető is. A karakterek pedig kissé sablonosak és önkényesek. Minden csak a komédia céljait szolgája.

2016.03.11 JamesBont

Van benne kábé két őszinte és jó poén, meg több tucat gyenge. Ezzel együtt jó a film a hangulata, könnyed, nem hétköznapi és nem kiszámítható, de nem is túl érdekes és nem is túl izgalmas. Mindent összevetve nézhető, de csodát nem kell várni tőle.

A film összbevétele 310 dollár volt (imdb.com).

(2016. 09. 18.)
Van-e határa a nyitottságnak? Ezzel a kérdéssel foglalkozik Dominik Moll kellően őrült című komédiája. Több

(2016. 09. 08.)
Nagyon súlyos, nagyon komoly, mondhatni húsba vágó témák. A néző úgy jön ki a moziból, hogy visz valamit a fejében és a szívében, amit a filmtől kapott. De ezzel együtt mosolyog, és jó kedve van. Talán erre a hangulatra mondják azt, hogy az élet kis csodája. 9/10 Több

Értékelés: 6.5/10
(2016. 09. 25.)
Ha vevő vagy a különleges és emberi filmekre, vagy esetleg soha nem tudsz nemet mondani az embereknek, ne törődj a pontszámmal, csak nézd meg ezt az alkotást. Lehet, hogy új kedvencre lelsz.
6,5/10 Több