Utódok

Jedidiah Goodacre
Sarah Jeffery
Sofia Carson
Cameron Boyce

Egy idillikus királyság uralkodójának jószándékú fia, Ben huszadik születésnapját készül megünnepelni. Az alkalomból királlyá koronázzák, s az ifjú trónörökös már meg is fogalmazta első rendeletét: az Elveszettek szigetére száműzött gonosz Disney-hősök… Több

Premier: 2015.07.31.

2021.08.17 Lizzie389758

Tinimusical

Nem vagyok tini, de szeretem :D mindegyik részt. A zenéje is nagyon jó.

2019.07.30 Ms. Akárki

Nagyon izgalmas Disney feldolgozások egyvelege. Kellemes kikapcsolódás volt az egész családnak még sokszor újra fogjuk nézni. Modern és nagyon jó Poppos zenéket tartalmaz ami kifejezetten tetszett.

2017.10.17 moviewer

Ez egy klasszikus, régi stílusú Disney film új köntösben. Minden megvan ami egy ilyen alkotáshoz kell. Kiszámítható történet, nem túl sokrétű karakterek, a jó-rossz párharc, stb. Persze egy ilyen filmtől nem is kell sokkal többet elvárni. Ez tényleg csak a fiatalabb célkorosztályának szól, de nekik nagyon.

2015.10.31 katalin19

A gonosz legyőzése a lényeg, vagány film. Jók a szereplők. Jó a háttérben a zene mindig. Tetszik, hogy énekelnek benne. Jók a jelmezek is. Fantáziadús. Disneys filmként nem csalódtam ebben se.

2015.11.02 Vivi02

Végig néztem. Egy percig sem unatkoztam. Tetszett hogy össze gyűlt az összes gonosz meg jó a történetben. Na és persze ismét a jó győzött. Dove Cameron nagyon jól alakított benne. Grat a disneynek ismét!