Elcserélt világ

Elcserélt világ

Die abhandene Welt

Paul Kronberger az interneten rábukkan egy amerikai operaénekesnő, Caterina Fabiani fényképére, akiben elhunyt feleségére ismer rá. A férfit és a lányát nem hagyja nyugodni a hasonlóság, ezért úgy döntenek, hogy elrepülnek az Egyesült Államokba, hogy találkozzanak a titokzatos nővel...

(dulkap)

Tom Beck
Karin Dor
Gunnar Möller

2016.06.28 kasztni

Egy percig nem tudtam élvezni. Vontatott, kész időpocsékolás az egész. Ha egy jó drámát akarsz látni, ezt a filmet inkább hanyagold.

2016.05.03 raczdavidzsolt

Érdekes ! Feltétlenül érdemes megnézni, megragadó és érdekes!

2016.04.14 philboy

Érdektelen történet érdektelen megvalósítása. Olyan érzést kelt, mintha a stábból senki sem szeretett volna igazán filmet készíteni, így pedig nehéz valami kézzelfogható eredményt elérni.

2016.06.21 Gwen

Sajnos nagyon súlytalan film lett az Elcserélt világ. Hiába látom a szemem előtt a drámát, egy pillanatra sem lehet belőle átérezni belőle semmit. Kár érte...

A film összbevétele 421 308 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 1 069 590 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 017 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmet Németországban és az Egyesült Államokban forgatták. Szerző: dulkap

(2016. 05. 12.)
Az ásítás dallama
Vannak olyan filmek, amelyekre a legnagyobb jóindulattal sem találni mentséget. Amelyeket legszívesebben már a megtekintés után kiradíroznánk a fejünkből, ahogy a szerelmes emlékektől próbál megszabadulni Joel az Egy makulátlan elme ragyogásában. PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. Több

(2016. 06. 01.)
Szakállas megtört férfi áll a vízparton. Érzelmei túlnőttek rajta. Meglepett, nem nagyon tud mit kezdeni velük. Csak sejthetjük mi lesz a sorsa. Így végződik az Elcserélt világ. Több

Értékelés: 2.5/10
(2016. 05. 15.)
Van egy motívum Margarethe von Trotta filmjében, mely egészen rendkívüli módon tükrözi a valóságot: jelesül, hogy igen nehéz egy világsztár közelébe férkőzni egy átlagembernek. 25/100 Több

(2016. 05. 15.)
A német rendezőnő alkotásában a napvilágra került történet több helyütt döcögős és nehezen hihető. 7/10 Több