Nyuszi suli - Az aranytojás őrzői

Nyuszi suli - Az aranytojás őrzői

Die Häschenschule: Jagd nach dem goldenen Ei

Max egy vagány, nagyvárosi nyuszi, aki egy véletlen baleset miatt egyszer csak egy húsvéti nyuszikat képző iskolában találja magát. Az iskola közelében él egy dörzsölt róka család is, akik el akarják lopni az arany húsvéti tojást a nyulaktól, mivel abban rejlik tapsifülesek ereje, ezáltal pedig… Több

Ország: Németország
Premier (HU): 2017.04.13.

KULCSSZAVAK

2017.07.09 ollggaalek

Nekem tetszett, és kész. Nem akar túl sokat ez a film, és tényleg, inkább a gyerekeknek szól (és talán még inkább a kimondottan fiataloknak), de annak, aminek készült, nagyszerű és szórakoztató lett. Ha van gyerkőc, vigyétek el rá, élvezni fogja.

2017.04.18 lakilúk

Hát én nem dobtam hátast tőle, azért láttunk már ennél sokkal színvonalasabb (mind látványában, mind történetében) . Nem mondom, hogy rossz lenne, csak olyan esetlen kissé, meg átlagos.

2017.04.16 cvölf

Nagyon igaza van az előttem szólónak, valóban az alacsonyabb korosztály fogja majd a leginkább élvezni, de még így is igen kellemes csalódást okozott számomra. Az animáció minősége azért itt-ott hagy kivetnivalót maga után, de hát tudom én, hogy nem a Pixar költségvetéséből készült. Jó volt ez összességében.

2017.04.15 doktorfaust

Nagyon cuki kis animációs film lett, tökéletesn hangolódás a húsvétra. :) Kimondottan bejött ez a klasszikusabb animáció, kimondottan szépen rajzolták meg. Tudom ajánlani!

A film 9 145 395 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 7 158 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Nyuszi suli - Az aranytojás őrzi direktora, eddigi pályafutása során csak animációs filmeket rendezett.Szerző: hp

A filmet a 67. Berlini Nemzetközi Filmfesztiválon is bemutatták. Szerző: hp