Lekapcsolódás

Lekapcsolódás

Disconnect

Andrea Riseborough
Jason Bateman

A filmdráma emberi sorsok, jellemek, kapcsolatok szemléltetésén keresztül igyekszik tükröt tartani elénk. Megismerkedhetünk egy elhidegült párral, egy özvegy rendőrrel, egy ügyvéddel, egy feltörekvő újságíróval. Olyan arcok villannak fel, akik akár a mi életünk arca is lehetnének - fel… Több

Premier: 2012.09.01. | Netflix (2020.11.30.) | HBO Max (2021.11.12.)

2022.04.23 Pumbamama

Nem túl ismert film, pedig fantasztikus alkotás. Nagyon tanulságos, mélyenszántó és sok fontos mondanivalója van. Elkorcsosult a világ, de ha baj van, akkor igenis tudnak figyelni az emberek egymásra. Csak az a kérdés, hogy miért kell megvárni a bajt?

2015.06.11 hsanya182

Ugyan elég távolról és lassan bontakozik ki a cselekmény, egy nagyon szép, tanulságos és feszült drámai alkotás lesz a végére. Maga az ÉLETről szól, mindennek van miértje, és nem biztos hogy a nyomokat másban kell keresni, nagyvonalakban minden önmagunk forrása. Érdemes megnézni. Gyönyörű zenékkel hat az érzelmeinkre.

2016.11.18 indingo

remek film, sajnos egyre kevesebb ilyen készül. Magával ragadó a történet és sokszor eléggé megrázó is.

2017.11.04 Bazzzsi

A kezdeti jelenetek után azt hittem, hogy tudom, hogy mi lesz a film fő célja, de tévednem kellett. Nagyon friss és újszerű a története, csak ajánlani tudom.

2017.10.14 Deku

Hát igen sejthető volt, senkit sem ismertem ebben a filmben és nem is jött be. Ennél a filmnél a fő buktató a történet volt mert ez most kivételesen nem volt nekem való. Biztos a kategóriáján belül megfelelő de nem nekem. Úgy tűnt mintha senki se értené mi történik éppen.

Gypsy
2017