DOA: Élve vagy halva

DOA: Élve vagy halva

DOA: Dead or Alive

A gazdag és velejéig romlott Donovan (Eric Roberts) bajnokságot rendez, ahova a világ összes pontjáról meghívja a legjobb harcosokat. Tina, az amerikai pro-pankrátor (Jaime Pressly) szeretné mindenki számára bebizonyítani, hogy nem csak akkor képes nyerni, ha a meccs előre le… Több

Rendező: Corey Yuen Kwai
Forgatókönyvíró: J. F. Lawton, Adam Gross, Seth Gross
Zene: Junkie XL
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Németország, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2008.01.11.

2018.08.03 Norbert93

Ezzel a filmmel kár volt kínlódni. Gyenge forgatókönyv, nulla történet, pocsék karakterek és borzalmas színészek. A kliséket és sablonokat nem is említem. Még ZS kategóriának is túlzás nevezni.

2017.02.19 tilino

Nagyon gagyi, semmitmondó film, sablonos, klisékkel teli jeenetekkel. A karakterek nm mozgattak meg, lapos a sztori, és nincsnek jó fordulatok. Kiszámítható történések, sablonos feldolgozás. Átlagon aluli.

A film összbevétele 480 314 dollár volt (imdb.com).

A film alapjául szolgáló játékban a bemondónő hangját átmentették a filmbe is.Szerző: mamiéstöti2

A DOA: Élve vagy halva c. film 21 millió dollárból jött létre, de csupán 7,5 millió dollárt termelt ki magából.Szerző: Bogi87

A filmben az első nap harcai tökéletesen követik a játék harcjeleneteit, még a bemondónő hangját is onnan vették át.Szerző: Bogi87

Zack karakterét Dennis Rodmanről mintázták.Szerző: Bogi87