Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Doctor Strange

(Doctor Strange)
Doctor Strange

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Miután egy végzetes balesetben kettétört a karrierje, a zseniális, de arrogáns sebész új életet kezd egy varázsló szárnyai alatt, aki kiképezi őt, hogy szembeszállhasson a világot fenyegető gonosz erőkkel.

2016. 11. 05. 19:15

Ez a film egy komoly vérfrissítése a Marvel univerzumnak. Benedict Cumberbatch zseniális választás volt Strange szerepére. A látványvilág lenyűgöző. Többször olvastam, hogy az Eredet című filmhez hasonlítják. Hát, az a véleményem, hogy az Eredet a nyomába sem érhet.

2016. 11. 08. 19:10

Az egyik legjobb Marvel film.
Eleve eltávolodik az eddigi MCU tagoktól, de mégis érződik, hogy találkozni fognak.
Amit sokan mondanak, hogy Benedict Cumberbatch nagyon jó választás volt, és tény: mintha ráöntötték volna a szerepet. Meg van benne az az arrogancia, beképzeltség, zsenialitás, ami szinte minden szerepében, de kap mellé szupererőt, ami tovább fejleszti.
Mads Mikkelsen színészként jól szerepelt, de a karakteréből, szerintem, sokkal többet ki lehetett volna hozni.
A látvány fantasztikus, és bár ritkán mondok ilyet: a 3D-ért, érdemes lemondani a faliratos vetítésről.
Tehát, mindenképp moziban nézd meg, popcorn-cola, úgy az igazi.

2016. 11. 09. 14:53

Jól kidolgozott, profin összerakott, modern, színvonalas film, ami amellett hogy izgalmas jó humorú is és látványos is. A szereplők karakteresek, profin alakítanak.

Benedict Wong
Tilda Swinton
Mads Mikkelsen
Tilda Swinton
Rachel McAdams
Benedict Cumberbatch

Mads Mikkelsen az ötödik színész, aki egyaránt játszott gonoszt egy képregény adaptációban és egy James Bond filmben is: -Sir Christopher Lee: Az aranypisztolyos férfi (1974) és Amerika Kapitány II (1979). -Louis Jourdan: Polipka (1983) és Mocsárlény (1982). -Christopher Walken: Halálvágta (1985) és Batman visszatér (1992). -Benicio Del Toro: James Bond, a magányos ügynök (1989) és A galaxis őrzői (2014).

Kaecilius nevét a "caecilian" szó után kapta, ami ritka kígyószerű kétéltűt jelent.

A rendező Scott Derrickson nagy rajongója a képregénynek és saját pénzből csinált egy próbafelvételt a Marvel-nek, hogy meggyőze a stúdió fejeseit, hogy neki kell a filmet rendeznie.

Movieaddicts: Doktor Strange
Tény, hogy kell egyfajta gyermeklelkűség az alkotás befogadásához, de aki képes “kitágítani elméjét” annak nagyon be fog jönni ez a film. 8/10
Revizor: SZTAHANOV VARÁZSOL HOLLYWOODBAN
A Marvelnek ha nem is a legeredetibb, de a leglátványosabb filmje ez a pszichedelikus szuperhősmozi. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA.
VOX.hu - Doctor Strange
Idén a Marvel Mozis Univerzum átlendült a második fázisból a harmadikba – igen, ilyen fázisoknak nevezett stációkban épül a filmtörténet legambiciózusabb narratívaépítési-kísérlete. A mostani kilenc (!) filmből fog állni, az Amerika Kapitány – Polgárháborúval vette kezdetét, ez pedig a második fejezet. 80/100