Doktor Strange

Movieaddicts.hu
2016/11/03

Tény, hogy kell egyfajta gyermeklelkűség az alkotás befogadásához, de aki képes “kitágítani elméjét” annak nagyon be fog jönni ez a film. Több

Revizoronline.com
2016/11/04

Sztahanov varázsol hollywoodban
A Marvelnek ha nem is a legeredetibb, de a leglátványosabb filmje ez a pszichedelikus szuperhősmozi. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

Vox.hu
2016/11/04

Doctor Strange
Idén a Marvel Mozis Univerzum átlendült a második fázisból a harmadikba – igen, ilyen fázisoknak nevezett stációkban épül a filmtörténet legambiciózusabb narratívaépítési-kísérlete. A mostani kilenc (!) filmből fog állni, az Amerika Kapitány – Polgárháborúval vette kezdetét, ez pedig a második fejezet. Több

Puliwood.hu
2016/11/05

Doctor Strange
Nem szolgál érdemi meglepetéssel - legfeljebb pár kisebb "Hűha! pillanattal - és az igazán merész döntések előtt megint visszahőköl, amit egy kezdő mágusnak még ugyan elnézünk, de egy rutinos stúdiónak már kevésbé. Több

Filmertek.blog.hu
2016/11/06

Doctor Strange egy arrogáns pöcsfej, de mégsem lehet utálni
Pazar látványvilágú, remek színészeket felvonultató, humoros és érdekes film, ami megint újít egy picit az eddigi bevált Marvel recepten. Nem igazán tudom elmarasztalni, de a történet és a ritmika sablonossága, valamint a már ezerszer látott eredettörténeti panelesség mellett nem lehet elmenni szó nélkül. Több

Smoking Barrels
2016/11/06

Doctor Strange
A játékidőre tényleg elhisszük, hogy a Föld legnagyobb varázslójának igaz történetét látjuk, együtt lélegzünk a történettel, szurkolunk a főhősnek, és persze magunknak, nehogy már beszippantson bennünket a sötét dimenzió, ámulunk és bámulunk az elénk táruló látványon, elkezdünk hinni a mágiában, vagyis igazi filmélményt kapunk, amely ebben az ínséges esztendőben valódi ajándék a mozi szerelmeseinek. Több

Supernatural Movies
2016/11/09

Doctor Strange
Doctor Strange karakterének és történetének vászonra vitelével a stúdió újabb és soha nem látott dimenziókat tár fel előttünk. Több

Hessteg.com
2017/02/03

Doctor Strange
Sokan már nagyon unják az eredetfilmeket – amolyan nyűgnek tartják, amin túl kell esni, le kell tudni, bevezetődik a karakter, hogy aztán majd a második, harmadik megjelenésekor indulhasson a valódi móka. Én pont fordítva működök: az eredetfilmeket szeretem igazán. Vasember 1, Amerika Kapitány: Az első bosszúálló… Több

Cinegore.net
2018/02/28

Doctor Strange
A Doctor Strange-et bátran merem ajánlani a képregény rajongóknak és a laikusoknak is. A forgatókönyv és a CGI is meglehetősen jól sikerültek, és ennél jobb szereplőgárdát nehezen toborozhattak volna össze. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!