Dögölj meg, John Tucker

Dögölj meg, John Tucker

John Tucker Must Die

Jesse Metcalfe

A suli három legcsinosabb és legnépszerűbb csaja rájön, hogy ugyanaz a srác csapja nekik a szelet: a gimnázium kosárlabda-csapatának szívdöglesztő kapitánya, az ellenállhatatlan John Tucker. A sokkoló felfedezés után a három lány elhatározza, hogy életre szóló… Több

Rendező: Betty Thomas
Író: Jeff Lowell
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2006.10.19. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.12.03 Ildikó Bacskai

Dögölj meg, John Tucker (2006)

A tini vígjátékok között egy viszonylag igényesen kivitelezett verzió, szerintem nagyon szórakoztató, nem erőltetett.

2019.07.28 Ms. Akárki

Imádtam ezt a tipikus amerikai romentikus vígjátékot. Féltékenységből és jó nőkből nincs benne hiány az biztos. Jól megleckéztetik a csaló pasit aki mindenkit csak fűzőtt. Kellemes kikapcsolódás aki szereti a hasonló tini vígjátékokat.

2018.12.27 VvV

A féltékenység nagy úr. Olyan tipikus amerikai történet. Menő csávó akért mindenki odavan, de utána megüti a bokáját.

2016.03.09 jazzy

Ez a film olyan tipikus. Unalmas, közhelyes és egyáltalán nem érdekes. És a színészek! Te jó ég! Nagyon gagyi.

2015.11.29 csenge

Ez egy rémesen egyszerű történet, átlagos szereplőkkel, híg és olcsó filmes elemekkel, ráadásul fantáziátlan a sztori is. Egyszer megnézhető film, de csak akkor, ha tényleg nem találsz mást, amivel múlasd az időd.

Annak ellenére, hogy Jenny McCarthy játszotta a filmben BrittanySnow édesanyját, a két színésznő között csupán 14 év korkülönbség van.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Betty Thomas rendező kiskutyái, Jackie és Rico ott voltak a gazdájukkal a forgatáson végig. Több jelenetet újra is kellett felvenni, éppen miattuk, mert megzavarták a felvételt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Betty Thomas rendező bevallotta, hogy végig a karaktereik nevén szólította meg a színészeit, ugyanis elfelejtette a valós nevüket. Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film forgatása közben Ashanti-nak négy vagy öt nagy koncertje volt, míg Sophia Bush a Tuti gimi című sorozatot is forgatta párhuzamosan a Dögölj meg, John Tucker-rel.Szerző: ArpiHajdu és Réci