Játssz három szuper díjért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Doktor House

(House)
Doktor House

Tartalom

Dr. Gregory House egy mogorva, öntörvényű, különc orvos, aki mindemellett hatalmas szaktekintély is. Fiatalokból álló csapatát meglehetősen sajátságos kritériumok alapján válogatja össze, de aki vele akar dolgozni, annak mindent el kell viselnie. House racionális és hidegfejű, számára minden betegség egy megoldásra váró rejtély.
2016. 05. 21. 18:25

Az első 4 évad nagyon tetszett, utána már kezdett erőltetett lenni. Valahogy a Scooby-Doo rajzfilm ugrott be róla, hogy van mindig egy ellenség, a nyomozás és a leleplezés és megoldás. Egy ideig ez tudott érdekes lenni, aztán rájöttek hogy ez önmagában nem elég és onnantól fogva már egyáltalán nem tetszett. Az első 4-ig ajánlom!

2016. 05. 07. 15:52

Én végig néztem mind a nyolc évadot. Az első kettőt nem szerettem nagyon de a 3-7 évadif mindenkinek tudom ajánlani ez a négy évad a legjobb és a legérdekesebb.

2016. 04. 30. 12:59

Pár részt láttam,egy gyenge közepest érdemel.

Hugh Laurie

mint  Dr. Gregory House (176 rész, 2004-2012)

Omar Epps

mint  Dr. Eric Foreman (174 rész, 2004-2012)

Robert Sean Leonard

mint  Dr. James Wilson (174 rész, 2004-2012)

Jesse Spencer

mint  Dr. Robert Chase (171 rész, 2004-2012)

Lisa Edelstein

mint  Dr. Lisa Cuddy (153 rész, 2004-2011)

Bobbin Bergstrom

mint  Nurse

Jennifer Morrison

mint  Dr. Allison Cameron (130 rész, 2004-2012)

Peter Jacobson

mint  Dr. Chris Taub (96 rész, 2007-2012)

Hugh Laurie elmondása szerint volt egy kis lelkiismeret-furdalása, hogy több pénzt keresett ál-orovosként, mint édesapja, aki valóban orvos volt.

(hg)

House lakása a 221B számot viseli. Ez egyértelmű utalás Sherlock Holmesra, Baker Street 221B szám alatt lakott. Az ikonikus mesterdetektív és House között számtalan párhuzam vonható (módszereik, függőségük, Watson-Wilson stb).

(hg)

Robert Sean Leonard volt az első színész, akit leszerződtettek a sorozathoz.