Doktor szöszi 2.

Doktor szöszi 2.

Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

Elle Woods Washingtonba utazik, hogy csatlakozzon egy képviselő munkatársaihoz, hogy elfogadtassák az állatkísérletek betiltásáról szóló törvényjavaslatot.

(Hupka Adrián)

Premier (HU): 2003.08.28. | HBO Max (2022.02.13.) | Netflix (2023.05.01.)

2019.08.14 Lonka

Az első rész szerintem nagyobba ütött. Jobb volt alapstory és az eset ami után nyomoztak. Azért így is egy élezhető és humoros film.

2019.05.17 Norbert93

Az első rész az a kategória volt, ami sokaknak tetszett és sokakat hidegen hagyott. Nos ez viszont az, ami gyakorlatilag szinte senkinek sem tetszett és felesleges volt elkészíteni.

2019.07.27 kevelin

lehet erre a filme minden rosszat mondani, de akkor is korszakalkotó volt. legalábbis nekem mindenképp. tiniként néztem meg és imádtam minden percét, ettől a filmtől lett híres reese akinek azóta már volt több jobb de rosszabb filmje is. Doktor Szösz... Több

2016.02.02 Cirmici

Az első része sokkal jobb volt, de ez is nagyon jó példa arra, hogy érdemes küzdeni a célunkért és hogy attól hogy szőke vagy még nem jelenti azt, hogy nem tudsz megoldani problémákat.

A film 45 mmillió $-ból készült. Az USA-ban kb. a kétszeresét kereste a mozikban. Világszinten majdnem 125 millió $-t.Szerző: dulkap

2006-ban az Entertainment Weekly a 21. helyre tette a filmet, Minden idők 25 legrosszabb folytatásának listáján.Szerző: dulkap

Reese Witherspoon állapotos volt a forgatás alatt.Szerző: dulkap