Dolphin Tale 2
Kris Kristofferson
Kris Kristofferson
Austin Stowell
Morgan Freeman

2011-ben Winter, a delfin története körbejárta az egész világot. Wintert, a sérült fiatal delfint a Clearwater Akvárium munkatársai fogadták be. Egy elszánt kisfiú közbenjárásával művégtagot építettek a delfin számára, aki így újra teljes életet élhet, és sikerült visszanyernie az életkedvét.… Több

Forgatókönyvíró: Karen Janszen, Noam Dromi
Premier (HU): 2014.09.25.

2019.10.28 VvV

Igazi családi kalandfilm, amelyet a család összes tagja élvezni tud. Semmivel sem marad el az első résztől.

2018.01.20 mamiéstöti2

A második rész is olyan mély benyomást tett bennem, mint az első. Nagyon tetszenek a delfinekről szóló filmek.

2016.09.17 HannaK

Az első rész jobban tetszett, de ő sem rossz.

2017.08.14 czigler.nora

Gyerekeknek ajánlott film, én ezt nem vettem komolyan és elmentem rá hát kár volt. A folytatás sokkal gyengébb, mint az első film. Bugyutára sikeredett

2015.06.16 cunci

Aranyos, kellemes, kiszámítható történetvezetésű családi film delfinekkel és egy nagyon jópofa pelikánnal. A két szereplő már nem olyan bájos, mint az első részben, ugyanakkor, ez azért még mindig egy gyerekfilm. Annak egész jó, nem kevés valós dolog... Több

A két Delfines kaland film (2011 és 2014) között Harry Connick Jr. és Kris Kristofferson még egy filmben, az Angyalok énekében is egy apa-fia párost alakított.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben megjelenik Bethany Hamilton, szörfbajnok is, aki 2003 októberében egy cápatámadás következtében elvesztette a bal karját. Életéről önéletrajzi műve alapján, 2011-ben film készült, Soul surfer (Életem a szörf) címmel, amelyben AnnaSophia Robb alakítja őt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Rufust két pelikán játszotta: Ricky és Lucy. Minkettőjük a Clearwater Marine Aquarium lakója.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film megjelenésétől kezdve az Akvárium munkatársaihoz email-ek és levelek tízezrei érkeznek azoktól a szülőktől, akiknek a gyermekei valamilyen testi fogyatékossággal rendelkeznek, vagy autisták, kemoterápiás kezelésben részesülnek, így azonosulni tudnak Winter és társainak történetével. A Delfines kaland innen nyeri igazi értelmét.Szerző: ArpiHajdu és Réci