Don 2

A Don 2 című akciófilmben miután Don meghódította az ázsiai alvilágot, Európa felé fordul. Üzleteinek lebonyolítása Kuala Lumpur és Berlin között történik, s a piac kiépítése során ügyelnie kell a merényletekre, melyek az ő likvidálását célozták meg, és az igazságszolgáltatás letartóztatási… Több

Rendező: Farhan Akhtar

Shahrukh Khan
Shahrukh Khan
Priyanka Chopra

2017.01.08 e-batta

Farhan Akhtar megint megcsinálta!

Farhan Akhtar megint megcsinálta! Már a Don-remake-je is merész húzás volt tőle (bár a papa valószínűleg megbocsátotta neki, hogy átírta a művét), de egyúttal tovább folytatta a megkezdett munkát, és ismét csavart rajta egy nagyot. Don (Shah Rukh Kha... Teljes kritika

2016.01.27 PinkPetra

Nem igazán értettem, mire fel a második rész. Eléggé rablópandúrosra sikeredett. Kevésbé volt szimpi, mint az első.

Shahrukh Khan Krav Magát és Wing Chunt tanult a film közelharc-jeleneteihez.Szerző: e-batta

Farhan Akhtar 2016-ban megerősítette, hogy megvan az ötlet a harmadik részhez, írja a történetet, de csak akkor kezd bele a projektbe, ha az összes többi kötelezettségét befejezi.Szerző: e-batta

A Don 2-t tekintik az egyik legjobb akció és legstílusosabb filmnek az indiai filmek között.Szerző: e-batta

A kritikusok bírálták a Don 2 zenéjét és tempóját, de Shahrukh Khan teljesítményét és alakítását nagyra értékelték.Szerző: e-batta