Dr. Csont

Michaela Conlin
John Francis Daley
Tamara Taylor
Emily Deschanel

Dr. Temperance Brennan egy zseniális, de magányos antropológus. Egy napon felkeresi őt a fiatal, tehetséges FBI-ügynök, Seeley Booth, hogy segítsen neki a nyomozóiroda megoldatlan ügyeinek felderítésében. Brennan, alias Dr. Csont feladata, hogy mindössze az áldozatok csontjai alapján… Több

Premier (HU): 2007.03.07. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.04.01 JRD

Bírtam eredeti nyelven is (bár nehéz volt megszoknom Boreanaz eredeti hangját, mert nem igazán találtam férfiasnak), és bírtam szinkronnal is, mert érdekelt mindig is ez a terület. Igaz, ennek a sorozatnak nem az okítás, hanem a szórakozás volt a cél... Több

2018.06.16 Az amatőr

a nap véleménye

Nagyon tetszett ez a sorozat, remek alkotás. Ezt bizonyítja az is, hogy több mint 13 év után is töretlen népszerűségnek örvend, és a sorozatok közt egyedülállóan sok évaddal büszkélkedhet. Összesen 12 évadot forgattak le belőle,amennyit egy sorozatbó... Több

2018.12.03 mamiéstöti2

Jó sorozat, nemcsak munkahelyként működnek együtt, hanem inkább egy nagy családként. Érdekes felderíteni való ügyekkel teli komédia.

2017.04.10 indingo

Remek sorozat, bár Bones annak ellenére hogy több diplomás néha nagyon pokróc. Az RTL folyamatos ismétléseitől már rosszul vagyok, Ha nincs lefordított új rész, akkor adjanak valami más sorozatot/filmet.

2017.12.13 Yosihiro

Ha csontokról kellene filmet csinálni és bűnügyet megoldani akkor ez egy tökéletes sorozat. Ezzel mindent elmondtam. Van benne humor szerelem fájdalom dráma.

Emily Deschanel terhessége miatt a sorozat 7. évadát csak 13 részesre csinálták a megszokott 22 helyett.Szerző: Az amatőr

Az egyik epizódban vendégszereplőként megjelenik a Family Guyból ismert Stewie Griffin.Szerző: GedyPapa

A sorozat Washingtonban játszódik, azonban a forgatás Los Angelesben zajlott.Szerző: GedyPapa

A sorozat legfiatalabb kutatóját, Dr. Zack Addyt játszó Eric Millegan valójában idősebb, mint a szintén kutatókat alakító színésztársai.Szerző: hp

Emily Deschanel állapotos volt a hetedik évad forgatása alatt. A forgatási munkálatokat követően két nappal hozta világra fiát, Henryt.Szerző: hp