Dr. Moreau szigete

Dr. Moreau szigete

The Island of Dr. Moreau

Edward Douglasnek sikerült túlélnie a repülőgép-szerencsétlenséget, helyzete azonban így is kilátástalannak tűnik, ahogy reménytelenül sodródik a Csendes-óceán déli részén. Rövidesen megmenti egy férfi, a hajójával pedig egy közeli szigetre érkeznek. Mint kiderül, ez a sziget a… Több

Forgatókönyvíró: Richard Stanley, Ron Hutchinson
Premier (HU): 1997.01.30.
Több

2022.06.27 JRD

Istenem, miért?! Gyenge film neves színészekkel, akik hírnevüket meggyalázták ezzel a szereppel. Nem ajánlom tiszta szívvel, de nézd meg és döntsd el magad! Hiszen ízlések és pofonok-ahogyan a mondás is tartja! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Borzalmasan rossz,sőt botrányosan gyenge.Val Kilmer,és maga Marlon Brando is alulmúlta önmagát.Értelmetlen,és undorító az egész,nem is értem a koncepciót.Nálam egy szemét,amit hamar el kell felejteni.

2015.05.13 rbernadett

A történet érdekes lenne, ha a kivitelezés nem lenn olyan rossz. Nem is kérdés, hogy Marlon Brandon talán élete legrosszabb alakítását hozza, amit a többi színész játéka csak tovább ront.

2022.01.24 BoBamburg

Nem volt rossz, de igazán jónak se mondanám. Akadt pár jó jelenet meg pár egész jó kosztüm, de összességében nem nagyon ragadott magával (mint pl. Wells azonos című könyve). Val Kilmert meg Marlon Brandót mondjuk bírtam.

2015.06.25 Syracuse

Szerintem nem olyan vészes fiml, bár tény, hogy a színészeknek nem ez életük alakítása. VISZONT aki a szinkronos verziót nézi, az kapásból az alapszituációból kimarad, ugyanis a nyitójelenetet egy az egyben kivágták belőle, összesen pedig 9 perccel r... Több

(2019. 01. 19.)
Kinek ajánljuk: azoknak, akik a film felemás hírneve és IMDB-s pontszáma ellenére bíznak benne, hogy egy rossz film lehet jó science-fiction. Több