Drágaságom

Drágaságom

Hors de prix
Videók

A félénk Jean (Gad Elmaleh) felszolgáló egy nagy hotelben. Iréne (Audrey Tautou), egy kalandornő véletlenül milliárdosnak nézi, és ráveti magát. Amikor azonban rájön az igazságra hamar faképnél hagyja a férfit. A szerelmes Jean mindent bevet, hogy megtalálja, mígnem a Cote d'Azur-ön akad Irénere. Hamarosan azonban minden pénzét elveszti és egy számára egyébként kedves munkára kényszerül: selyemfiúnak szegődik. Új állása felkelti Iréne érdeklődését, míg végül a társaságát is elfogadja. Segíti, tanácsokkal látja el és bár magának sem ismeri be, de egyre közelebb kerül Jeanhoz.

Forgatókönyvíró: Pierre Salvadori, Benoît Graffin
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2007.09.20.

2021.12.02 Péter Fazekas

Egy könnyed vígjáték, nem rossz film!

2016.12.19 hsanya182

Aranyos vígjáték. A srác hazudik a lánynak hogy megkaphassa szerelmét. Már a film elején is vicces szituációk vannak ebből, miként a csóró pincér kihasználja helyzetetét és a gazdag csaj előtt eljátsza a gazdag pasit. A nő persze csak olyan férfit sz... Több

2019.08.12 indingo

Helyes és könnyed francia vígjáték, bár a két főszereplő sorsa eléggé kiszámítható. Egyszerű kis poénok, szép környezet.

2015.02.04 Ervinke86

A francia filmektől viszolygok, de ez jó kis vígjáték lett, bár én a főszereplőt mindig is drámákban tudom elképzelni igazából.