Gyilkosságba hajszolva

Gyilkosságba hajszolva

Driven to Kill
Videók

Ruslan Drachev egykor végrehajtóként dolgozott egy orosz szervezetnél. Jelenleg regényíróként dolgozik, ám egy nap múltja feltámad: lányát súlyos támadás éri. a lány jegyben járt Ruslan egykori riválisának fiával. A férfi elhatározza, hogy bosszút áll lánya támadóin.

(erare)

Steven Seagal
Laura Mennell

2022.10.12 Drawen H.

Akárhogyis

Ez Steven Seagal élete filmje. Nem egy szálon futó, nem sablonos, egy igazi többsíkú akciófilm, ami bármikor fogyasztható. Szerintem ez Steven Seagal legjobb filmje. Igen, a többit is számításba vettem.

2022.09.02 AlBundy

Eskü, ez frankó volt. Egy telefont nyomkodós kockulós estét terveztem, aztán valahogy ezen hagytam a tv-t, és végül végig is néztem. Semmi extra, de azt simán hozza amit ilyen kaliberű filmtől várhat az ember.

2017.04.27 jozsagabri

Nagyon kemény, brutális és szókimondó film, amiben a történések egymás után zajlanak, nagyon fordulatos cselekménnyel és megható, kíméletlen drámai jelenetekkel.

2016.01.06 kocoska20

Akinek bejön Steven Seagal stílus, annak garantáltan tetszeni fog a film. Minden van benne ami az ilyen műfajú filmbe kell. Tetszett Segal többféle arca amit mutatott a filmben.

2020.07.12 Huntermark13

Talán nem Segal a legjobb színész, de ez a karakter illik hozzá. A film története egyszerű, de következetes. Nincs benne unalmas rész, fölösleges mellékszál. A szereplők realisztikusan állnak erkölcsi kérdésekhez. Tetszett ahogy a rendőrökben felmerü... Több