Szűnj meg, Fred!

Szűnj meg, Fred!

Drop Dead Fred

A Szűnj meg, Fred! című vígjátékban Lizzie még gyerekkorában megalkotott egy képzeletbeli barátot, Fredet, aki időközben elpárolgott az életéből. Amikor azonban megromlott házassága révén idegileg kissé megzuhan, Fred hirtelen visszatér életébe. A találkozás számos kínos… Több

Forgatókönyvíró: Elizabeth Livingston
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 1992.12.04.
Marsha Mason
Tim Matheson

2018.08.05 pj19

Gyerekként néztem én is meg először, ahogy ma is még anno Hbo-n, ötletes film, jó történet,kitűnő színészi alakítások,van mondanivalója mégpedig az: hogy gyerekként igenis merjünk álmodni! És igenis sokunknak lehetett ilyen "képzeletbeli" barátja, mindenkinek csak ajánlani tudom, remek film!

2016.10.27 a-arnold

Gyerekkoromban sokszor láttam, és tetszett, ahogy még ma is :)

2016.10.05 niky86

A film alaptörténete nem túl izgalmas, a benne szereplő karakterek is többnyire egysíkúak, nem igazán érdekesek. Pozitívum viszont a film mondanivalója. Összességében: felejthető filmélmény.

A film nagyon nem nyerte el a kritikusok tetszését. Gene Siskel egyenesen az 1991-es év legrosszabb filmjének nevezte.Szerző: dulkap

Rick Moranis, Alec Baldwin, John Getz, Jeff Goldblum és Jeffrey Jones is a jelöltek közt volt Charles szerepére.Szerző: dulkap

Matthew Modine, Anthony Michael Hall, Charlie Sheen, Michael J. Fox, Josh Brolin és Keanu Reeves is szóba került Mickey Bunce szerepére.Szerző: dulkap

Lea Thompson, Kerri Green, Molly Ringwald, Julia Roberts, és Winona Ryder neve is felmerült Elizabeth szerepére.Szerző: dulkap