Kacsamesék

Kacsamesék

DuckTales

Dagobert McCsip, a milliárdos, és unokaöccsei, Niki, Tiki, és Viki Hápburgben élnek. Az ő kalandjaikat követhetjük, amint az egész világon keresztül kincsekre vadásznak. De ugyanakkor vannak, akik megakarják kaparintani McCsíp hatalmas vagyonát, mint például a Beagle Boy-ok vagy Mágika De… Több

Zene: Ron Jones
Premier: 1987.09.07. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.08.22 Ricardo Garcia

Az egyik legjobb Disney-sorozat volt, amit valaha láttam. Imádtam gyerekkoromban és most is szívesen megnézem, ha éppen belefutok.

Az olasz változatban Mágika De Spell és hollója, Poe egyaránt nehéz nápolyi kiejtéssel beszél, utalva Mágika hátterére a képregényekben.Szerző: Thibo84

Alan Young, a skót Dagobert McCsíp hangja gyermekkorának egy részét Skóciában töltötte.Szerző: Thibo84

Míg Carl Barks és más képregényalkotók megpróbáltak egyedi személyiséget adni a Beagle Boys tagjainak, ezek többnyire ugyanúgy néznek ki és viselkednek. A fő kivétel az idősödő Beagle nagypapa, akit gyakran okosabbnak és hatékonyabbnak ábrázolnak, mint az unokáit. A képregényekben csak számuk van, és mindegyik 176-tal kezdődik. A show-ban a Beagle fiúk neveket és személyiséget is kaptak.Szerző: Thibo84

A sorozat korai verziójában Mickey egér, Goofy és Donald kacsa is szerepet kapott volna a sorozatban. Ezt az ötletet azonban gyorsan elvetették, amikor úgy érezték, hogy a főszereplőktől ellopnák a show-t. Donald kacsa fel-felbukkant néha a sorozatban, de a másik kettő soha nem jelent meg egyetlen epizódban sem.Szerző: Thibo84

Kezdetben a Disney egy Indiana Jones által ihletett TV-sorozatot is fontolóra vett egy olyan csapatról, amely kalandokra indul világszerte kincseket keresve. Szerző: Thibo84