Vajdai Vilmos
Hadházi László

Egy kiégett humorista, akinek menedzsere, próbálja meg egyengetni az útját. Azonban nincs egyszerű dolguk, ugyanis színre lép egy fiatal trónkövetelő (Kiss Ádám), aki csakhamar nagy népszerűségre tesz szert a fiatalabbak körében.… Több

Rendező: Paczolay Béla
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2015.01.15. | Netflix (2024.01.03.)

2024.01.07 Ари Шандор

Kövezzetek meg...

...de nekem nagyon szórakoztató volt. Persze valószínűleg azért is volt kellemes csalódás, mert nagyon alacsonyra tettem a mércét a neten fellelhető értékelések alapján. Amúgy nem nagyon szoktam elolvasni a véleményeket, de ez nagyon alacsonyan értékelt volt, emiatt kíváncsi voltam.

2017.01.04 dulkap

Alapvetően nem akartam megnézni, annak ellenére, hogy nincs bajom a két humoristával. Már az előzetes is szörnyen kellemetlen volt, aztán a kritikák és a vélemények sem győztek meg arról, hogy ezt látnom kell. Végül egy álmatlan éjszaka vett rá, ho... Több

2023.05.09 Lóri Ádámcsik

Kerüld el

Maga az ötlet jó, hogy stand uposokkal készítsenek filmet, de a kivitelezés, a történet és a rendezés valami borzalmas. Sokkal-sokkal kreatívabban kellene hozzáállni, ha valami értékelhetőt szeretnének kihozni belőle.

2016.12.31 HercegPeter

Sajnos néhány vicces ember nem jelent vicces filmet. Pedig úgy készültem rá, hogy jól fogok szórakozni. De sajnos inkább csak a film végét vártam. Jó lenne, ha megpróbálnának még egy hasonlót, hátha jobban sikerül. Sok poén volt amit már elsütöttek a fellépéseik során, így ezek egy része már nem volt szórakoztató.

2016.03.19 MMcFly2015

Sajnos az egésznek a beharangozása megtévesztő! A vígjáték kategóriától nagyon messze áll. Sőt az a baj, hogy nem is tudjuk pontosan mi ez. Dráma!? Egy hihetetlen egyszerű történet, nagyon amatőr módon feldolgozva. Jó színészek alig vannak benne (csa... Több

A film összbevétele 146 137 dollár volt (imdb.com).

Ez a magyar filmipar első stand-up comedy témájú mozifilmje.Szerző: ps

Az első előzetest december 4-én tették közzé.Szerző: ps

Kiss Ádám azt az ígéretet tette, hogy ha a film facebookos oldala eléri a 10.000 lájkot, akkor ledobja a pólóját.Szerző: ps

életében először alakított duci karaktert.Szerző: ps

(2015. 03. 28.)
Nem vicc
Mit akarhattak a készítők? Vicces filmet komoly témáról? Komoly filmet vicces témából? Miért, ó miért készült el a Dumapárbaj?! Több

(2015. 08. 05.)
A magyar filmkészítésre már lassan két évtizede jellemző, hogy nyugati tendenciákat követve próbál sikerfilmeket gyártani, elfelejtve azt, hogy ezek a módszerek már a tengerentúlon is megbuktak. Több

(2019. 01. 04.)
"Ez a film nem vígjáték. Egy hazug történet, hazug karakterekkel, akiket már láttál hasonló filmekben, hasonló körítéssel, csak ott tehetségesebb volt a rendező, összeszedettebb a történet és a főszereplők a szórakoztató ipar más szegmenseiből kerültek elő." Több