Dumb és Dumber kettyó

Rachel Melvin
Kathleen Turner
Rob Riggle
Jeff Daniels

Dumb és Dumber az elmúlt húsz évben semmit sem változott. Mióta álmai nője elutasította, Dumb katatón állapotban éli mindennapjait egy szanatóriumban, Dumbernek pedig mihamarabb új vesére van szüksége. A férfinak van egy lánya, aki tökéletes donor lenne, azonban Dumbernek fogalma sincs, hol kezdje… Több

Premier (HU): 2014.12.11.

2021.07.14 Laca//Ho/rr/oR//

Csalódáskeltő volt 20 évet várni...

Nagyon vártam akkor, hogy mégis milyen lesz a folytatása 20 év után, amikor megtudtam, hogy 94 után összeáll újra a Jim Carrey és Jeff Daniels páros. Azt lehetett tudni és szembesülni vele, hogy a színészeken is fog az idő vasfoga, de azt nem, hogy a közelében sem lesz az 1. részének. Óriásit csalódtam, mert azért ennél többet vártam volna a folytatástól. Nem tagadom, volt benne egy-két jó poén, de többnyire rettentő mód erőltetett volt az, amivel próbálkoztak vagy viccek, vagy szituációk. Biztos volt, akinek tetszett, mert ezeket a filmeket tény, hogy nem kell komolyan venni, és szokás mondani, hogy "ki kell kapcsolni, amikor vígjátékot néz az ember", de csalódáskeltő volt erre várni.

2016.08.05 mamiéstöti2

Ritka eset mikor a második rész üti az elsőt, na de ennyivel!? A maga stílusában egyedülálló alkotásra sikerült, Jim Carrey legjobb filmje.

2016.05.27 Bogi87

Nagy csalódás volt az első rész után, nem tudta felvenni vele a versenyt.

2015.01.22 dulkap

Én méltó folytatásnak nem nevezném. De lehet, hogy ennek a szinkron az oka. FIGYELEM: AKI TEHETI NE SZINKRONNAL NÉZZE!!!!!! Minden percre jut egy erőltetett szóvicc, ami az eredetiben nem hiszem hogy van. Ráadásul kb 10% ami vicces is. Számomra nagyo... Több

2020.08.16 Crystaldeer

Nem az zavart hogy a színészek kiöregedtek már, hanem ezek a poénok már így másodjára nem voltak olyan viccesek.

Jim Carrey lánya, Jane Carrey írta és énekelte a filmben szereplő két dalt.Szerző: dailyfilmsan

A filmnek terveznek egy harmadik részt is, melyet újabb 20 év után forgatnak majd. Ekkor Carreyék több, mint hetven évesek lesznek.Szerző: SethFranco

Rob Riggle rejtőzködős jelenetéhez nem használtak CGI technológiát. A testfestés mintegy hat órát vett igénybe.Szerző: ps

Jeff Daniels a forgatást megelőző éjszaka nyerte el az Emmy-díjat.Szerző: ps

(2015. 08. 05.)
A szex vajon mi?
Mi húsz évvel érettebbek lettünk. Ők csak öregebbek. Hollywood legidiótább párosa két évtized után tér vissza ráncok barázdálta poénok közepette. Több