Ébredj velünk

Morning Glory
JRD

Premier (HU): 2011.03.24.

2023.08.29 JRD

Amolyan amerikai film. Könnyed. Gondolkodni nem kell hozzá, és Harrison Ford és Diane Keaton, Jeff Goldblum kifejezetten jót tettek a filmnek. Ha nem vágysz nagy gondolatokra, és csak ki akarsz kapcsolni, akkor pont gy ilyen filmre van szükséged. Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2018.01.20 mamiéstöti2

A szereplők nevét olvasva remek filmnek gondoltam, de hiányzott belőle az életszagúság, kicsit monotonnak is mondhatnám.

2019.01.11 indingo Nézhetetlen

Hogyan készül egy amerikai reggeli Tv műsor, vannak jó és rossz adások, hát a ez a film is pont olyan amiről szól, van gyenge és elég jó jelenet is benne. Néha unalmas, de a végén várod a fordulatot. Egyszer meglehet nézni.

2020.10.30 HE7EDIK

Szirupos film a média ocsmányságáról, McAdamsat meg legszívesebben lerúgná az ember. A témában vannak fényévekkel jobb alkotások.

2019.07.28 Ms. Akárki

Elment de nekem kissé lehangoló és borongós volt ahogy mindenki folyamatosan el akarta egymást tiporni. Diana Keaton és Harrison Ford itt is zseniális alakítást nyújtott, de Rachel McAdams karaktere kifejezetten hisztérika és irritáló volt számomra.

A filmben egy Oscar-díjas: Diane Keaton és három Oscar-jelölt színész kapott szerepet: Rachel McAdams, Harrison Ford és Jeff Goldblum.Szerző: diumiu

Diane Keaton és Harrison Ford ebben a filmben dolgoztak először együtt.Szerző: diumiu

Harrison Ford volt az első szereplő akit kiválasztottak.Szerző: diumiu

Rachel McAdams eredetileg nem szerette volna vállalni a szerepet, mert nem érezte magát alkalmasnak a karakterre. Roger Michell a rendező többször beszélt vele ez ügyben.Szerző: diumiu

A politikus
A Fehér Lótusz