Ed TV

Ed TV

Edtv

Ed Pekurny amolyan jámbor fiatalember, egy videotékában dolgozik. Felfigyel rá egy tévés újságírónő, aki szenzációt szimatol körülötte. Kicsit feltupírozza Ed életét és 24 órás show-műsort készít belőle. Ed élete maga a tiszta káosz, az emberek reggeltől éjfélig láthatják, amint vergődik a kapcsolataiban. Az első héten bátyja kompromittáló könyvet jelentet meg róla, szülei otthoni veszekedései pedig hangos utcai témává változnak. Egy gyönyörű modell-lány is Ed testén keresztül akarja meghódítani a modellszakmát. Az egykor nyugalmas életű Ed riadtan fedezi fel, hogy felbonthatatlan tévészerződése az egyetlen konkrét dolog az életében. Majd kezdi érezni, hogy a népszerűség óriási teher számára...

Rendező: Ron Howard
Clint Howard
Sally Kirkland
Jenna Elfman

2017.03.10 adam

Mindig is sajnáltam azokat a filmeket, amik parádés szereposztással működnek, mégis valamiért üres és semmitmondó az egész. Ez is az.

2016.07.14 Thor

A főszereplő tehetetlenségét szerintem nagyon jól ábrázolja a film, igazi tragikomédia. Egy kicsit romantikus, így szerintem ez az a film, amiben mindenki megtalálja a magának valót.

Jennifer Aniston szóba jött Cynthia Topping szerepére. Szerző: rbernadett

Amikor Ed először ébred arra, hogy egy operatőr áll az ágya lábánál egy pillanatra egy sor olvasható az ágya felett, mely szerint: Longview - 12 mérföld. Matthew McConaughey szülővárosa Longview, Texas államban. Szerző: rbernadett