Gyilkos kilátások

Gyilkos kilátások

Eden Lake
iaquino

Egy fiatal pár, Jenny (Kelly Reilly) és Steve (Michael Fassbender) elhatározzák, hogy a hétvégét mindentől távol, kettesben töltik az Eden-tónál. Steve szeretné megkérni Jenny kezét, ezért arra törekszik, hogy minden tökéletesen alakuljon. Sajnos számításait keresztülhúzzák… Több

Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2008.08.12.

2024.04.07 Erik Csok

Csak erős idegzetűeknek, mert bizony ez nem az a többször nézős film!

Ajánlották ezt a filmet, azért is néztem meg a tegnap éjszaka, és hát én nem gondoltam volna, hogy ennyire más lesz az, amire számítok. Gondoltam én, hogy brutális lesz, na de, hogy ennyire, hát azt még álmomban sem. Irgalmatlan véres, beteg és nyomasztó egy film, úgyhogy tényleg csak az erős idegzetűek nézzék meg meg az, aki bírja a vért, hiszen itt tényleg nem spórolnak vele. Egy kicsit lassan indul be, de utána nincs megállás, történnek az események (de még milyen események). A gyerekszínészek, azok konkrétan félelmetesek, nagy átéléssel játszottak, de Michael Fassbender és Kelly Reilly is nagyon jól játszik (utóbbit nem is láttam ezelőtt semmiben szerintem). Úgyhogy ez egy elég brutális horror-thriller, de aki szereti az ilyet, az nézze meg, én 1x láttam, többször nem fogom, mert nagyon megviselt.

2015.01.23 mamiéstöti2

Elejétől az utolsó percig izgalmas, pörgős. A védelmező férfi karaktere minden női szívet megdobogtat. Rossz lehet szembesülni azzal, hogy valakinek biztonságára egy ilyen negatív hatással legyenek.

2021.10.04 Klauka89

Ez a film a nyugalom megzavarására és a zavart állapot fenntartására abszolút alkalmas. Amikor először láttam, emlékszem, nagyon megviselt. A hatása alá kerültem, megdolgozta a lelkem, és még napokkal később is agyaltam rajta. Nem akarok spoilerezni,... Több

Jó filmet raktak össze a rendezők....Izgalom, brutalitás keveredik össze,és odaláncolja a nézőt a film elé. A színészi alakítások is nagyon hitelesek. Jó horror.

2016.05.27 Bogi87

Rendkívül izgalmas, feszült, gyors tempójú thriller, mely vérben sem szegény.

A film összbevétele 5 824 dollár volt (imdb.com).

Amikor visszatérnek a strandra a szereplők, a puskamikrofon árnyéka láthatóvá válik a földön. Szerző: dailyfilmsan

Érdekesség hogy a filmet jegyző és rendező James Watkins-nak ez volt az első rendezése és egyből két díjat be is zsebelt a filmjéért (teljesen jogosan is szerintem)!Szerző: respect the movies

A filmet kimondottan pozitívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon 80 százalékon áll (2017. április).Szerző: hp