Édesek és mostohák

Édesek és mostohák

Stepmom

Jena Malone

Isabelnek, a tehetséges divatfotósnak meggyûlik a baja élettársa vásott kölkeivel. Luke ugyanis két gyermek apja, volt neje, Jackie ráadásul a mamik mintaképe. A két nõ között tehát korán sem felhõtlen a kapcsolat. Idõtlen idõkig is tarthatna az állóháború, ha… Több

Rendező: Chris Columbus
Premier (HU): 1999.04.08. | Netflix (2023.08.15.)

2024.01.22 Ари Шандор

Ilyen szereposztással nem lehet rossz...

Julia Robertset szeretem, Ed Harrist szintén nagyon. Susan Sarandonnak nem emlékszem szerepére. Ez nem a nagyságát vitatja, hanem valószínűleg nem néztem/láttam olyan film(ek)et, amiben szerepel. De ezzel feltette magát a polcra. Zseniálisan alakítja a szipirtyót, az anyát, a beteget. A film életszagúra sikerült. Nem nyáladzották tele. Az egyetlen giccses rész – szerintem –, amikor a két nő leül a kávézóban... de ennyi belefér. Megható, szép film. És a legjobb, hogy nem pakolták tele olyan elemekkel, ami miatt 16+ lenne... szóval fiatalabb korosztály számára is nyugodtan vetíthető és érthető. Egyszerű, explicit film. Nézzétek!

2017.02.04 ArpiHajdu és Réci

"Utálni fogjuk őt, ha te azt szeretnéd, hogy utáljuk, anya" Szeretem az ilyen családi drámákat, amelyeknek középpontjában gyakorta szerepel a rák, az a kíméletlen kor, amely nem válogat, gond nélkül megtámad szegényeket és gazdagokat, családanyákat é... Több

2021.09.12 Klauka89

Csodálatos és megható. Legjellegzetesebb eleme: ♪ ain't no mountain high enough ♫. 10/10

2023.03.04 Ildikó Bacskai

Édesek és mostohák (1998)

Tüneményes, keserédes film, nagyszerű színészekkel, hiteles, valósághű rendezéssel. Nagyon emberi, megható történet.

2018.08.10 varkonyiildi

Az édesek és mostohák még így húsz év távlatából is nagyon jó dráma. Simán felveszi a versenyt a mai filmekkel, nem is beszélve a fantasztikus szereposztásról.

Chris Columbus kislánya, Eleonor kapott egy kis cameo szerepet a filmben, a balett csoportban az egyik lányt alakítja.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A dal, amit Julia Roberts karaktere énekelt a kis Ben-nek a kórházban az If I needed you című szerzemény, amelyet Roberts ex-férje, Lyle Lovett adott elő az 1998-as, Step inside this house című albumán.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmet Chris Columbus rendező az édesanyjának, Irene Colombus-nak ajánlotta, aki egy évvel a film elkészülte előtt halt meg rákban.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Habár filmbeli karaktereik szerint Julia Roberts és Susan Sarandon sokszor nem értenek szót egymással, a valóságban nagyon jó barátok és ők választották speciálisan ezt a filmet, hogy együtt játszhassanak benne.Szerző: rbernadett

(2017. 04. 23.)
Jellemfejlődés, színészi játék pipa, forgatókönyv elmegy, sírásfaktor a köbön, kár lenni kihagyni az életünkből!

7/10 Több