Egy boltkóros naplója

Egy boltkóros naplója

Confessions of a Shopaholic

A huszonéves Rebecca képtelen szabadulni vásárlási kényszerétől. Remek állása van, New York fényűző negyedében él, azonban rövidesen az anyagi csőd szélére kerül.

(csd)

Rendező: P.J. Hogan
Premier (HU): 2009.04.09. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.04.23 Boro

Egy igazán könnyű, vicces csajos film elsősorban nőknek! :))

2019.11.26 Puncs

A shopping királynő

Nem tartozom a romantikus vígjátékok nagy kedvelői közé, ez a film mégis nagyon bejött. Annak ellenére is, hogy lényegében ugyanarról szól, mint az összes többi csajos vígjáték. A film főszereplői az elején nem kedvelik egymást, majd aztán valahogy m... Teljes kritika

2019.07.25 Ms. Akárki

Kellemes romantikus csajos vígjáték. Isla Fisherre mintha ráöntötték volna ezt a soppingholicos csajszi karaktert. A popzenék Lady Gaga stb. imádom. Pörgős, tanulságos és jól kikapcsolt. Mindenképpen érdemes megnézni.

2018.01.31 diumiu

Voltak fenntartásaim a filmmel kapcsolatban, hogy érdemes-e megnéznem, de összességében azt kell mondanom, hogy nem bántam meg. Kikapcsolódásnak tökéletes, és elgondolkodtató is volt. És a végére rájöttem, hogy ne szeretnék ilyen lenni :)

2018.10.06 Csillagpor

Nem hittem volna hogy ennyire tetszeni fog ez a film. Azt hittem, hogy egy sekélyes giccskavalkádot kapunk majd pár morzsányi történettel de tévedtem. A film még sokkal jobb lett mint a könyv volt. Isla Fischer zseniálisan passzol a film főszereplőjé... Több

Isla Fisher, csak 16 évvel fiatalabb mint Kristin Scott Thomas, aki a filmben alakította az édesanyát. Szerző: Archívum

A film végén Rebecca Bloomwood aprópénzben törleszti a hitelkártya tartozását, azonban ezt nem kötelező elfogadni a jogszabályok szerint.Szerző: Archívum

A szerep kedvéért Isla Fisher több vásárlásmániás csoportot is felkeresett és tanulmányozott.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Kristin Scott Thomas bevallotta, hogy nagyon nem szerette forgatni a filmet, annak ellenére, hogy kezdetben nagyon várta mi fog kisülni a történetből.Szerző: ArpiHajdu és Réci