Egyesült állatok

Egyesült állatok

Konferenz der Tiere
Videók

A forró Afrika szavannáin minden állat egyetlen dolgon töri a fejét: vajon hova tűnt az a sok víz? Hiszen évekkel ezelőtt még ott voltak a folyók és patakok, melyek a távoli hegyekből csörgedeztek alá a völgyekbe. Egyre növekvő szomjuk aztán komoly aggodalommá válik, főként mióta az utolsó megmaradt vízlelőhelyet rivális bölény- és orrszarvú csordák őrzik. Így a bátor szurikáta, Billy és legjobb haverja, a jámbor oroszlán, Socrates úgy döntenek: megkeresik a vizet. Billy egyúttal fiának is szeretne imponálni a kalanddal, minden vágya, hogy sarja büszke legyen rá. Útközben találkoznak a gall kakassal, Charlesszal, aki egy szedett-vedett csapatot vezet Afrikába: egy jegesmedve hölgyet, egy kengurut, egy tasmán ördögöt és két galapagosi teknőst.

Ország: Németország
Premier (HU): 2013.01.24.

2020.04.23 Artemisia

Jó a témaválasztása, csak kicsit csapongóra sikeredett a cselekmény, sok eltérő karaktert igyekeztek összehozi, pl.a jegesmedve, kakas és kenguru Afrikában. A vízre is elég könnyen rátalálnak és illreálisan könnyen be-és kijutnak az üdülő telepről, a... Több

2018.01.19 mamiéstöti2

Gyerekeknek való állatmese, melyet nézve kicsit felnőttek is gyereknek érezhetik magukat. Egy délutáni kikapcsolódásra kiváló.

2017.08.08 felicity

Az eleje picit szomorú de aztán felkerekedik és izgalmas lesz a film. Nekem tetszett. Szép tájak voltak benne. csak ajánlani tudom. Nézzétek meg jó sokan.

2015.08.20 Filmzabáló

Környezetvédelem? Milyen jó lehetőség egy mesét csinálni a lurkóknak! Az Egyesül állatoknak ez sajnos nem jött össze, de próbálkozni azt lehet. Mindenesetre mancsokat a természetért!

2015.05.08 Helgus

Nekem tetszett a mese,egyedül a végét tartottam túlzásnak,meg az éneklős részeket.A fekete szurikáta nagyon jó benne,jók a dumái,de a teknősök és a zsiráf is tetszett. :)