Éjféli etetés

Éjféli etetés

The Midnight Meat Train

Leon Kaufman fotográfus, akinek provokatív, a város éjszakai életét bemutató gyűjteménye felkelti egy híres galériatulajdonos, Susan Hoff érdeklődését is. Amikor a nő meglátogatja, arra bíztatja hogy próbáljon meg félelmetesebb, az emberi természet igazán sötét oldalát bemutató felvételeket készíteni - ha sikerül, következő kiállításán szívesen be is mutatja őket. A siker reményében Leon megszállottan elkezd anyagot gyűjteni, mígnem az útja Mahogany, a brutális éjszaki metrós gyilkos elé nem vezeti.

Forgatókönyvíró: Jeff Buhler, Clive Barker
Premier (HU): 2009.03.05.

2022.12.25 F79

Véres utazás a város bélcsatornájában

Különleges hely a metró. Egy sötét vasbetoncsőben robogó vonat, vibráló neonfényben úszó állomások, unott, ismeretlen útitársak, és az érzés, hogy mielőbb szeretnél már végre kiszállni, és a lehető leggyorsabban a felszínre kerülni. A földalatti vasú... Teljes kritika

2019.09.23 Kóborló

Egy halálos metróvonal Clive Barker módra

Clive Barker nevét sokan sokszor a horror jövőjeként emlegették (vagy még mindig emlegetik). Jómagam azért nem vagyok ennyire elfogult eme liverpooli születésű úriemberrel, bár azt el kell, hogy ismerjem, hogy kedvelem a könyveit/novelláit és az azok... Teljes kritika

Mikor megnéztem, csettintettem egyet, végre egy életrevaló, pörgős, misztikus, félelmetes és gore elemekkel tarkított horrormozi. Bradley Cooper végre kilépett a szépfiú sablonból, és odatette magát rendesen. A vége kicsit Lovecraftos lett, de sebaj, nekem így is bejött.

2016.04.15 D. Shaday

Az első egy órája nagyon tetszett, igazi komor hangulatú thriller, viszont az utolsó körülbelül fél óra nagyon lerontotta. Egészen más irányba vitték a történetet, mint vártam, és szerintem nevetségesek voltak a látottak. Összegészében így csak közepes. Kár érte, sokkal jobb is lehetett volna.

2016.02.07 moov18

Nos, a cím már önmagába véve enyhén spoileres. Az alapsztori könnyen bekebelezheti az embert, egyedülálló és utánozhatatlan. A filmben van valami sötét, valami leírhatatlan, ami első perctől az utolsóig uralkodik a nézőn. Sötét metró, villódzó fények... Több

A filmben a Susan Hoff (Brooke Shields) művészeti galériájában látható festményeket maga Clive Barker készítette.Szerző: Kóborló

A Vinnie Jones által életre keltett karakter majdnem végig néma marad. A színész már több ilyen karaktert is alakított pályafutása során, például a Tolvajtempó vagy a Kardhal című filmek karakterei. Szerző: Kóborló

A filmnek több változata is ismert. A normál és a legtöbb helyen bemutatott változat 94 perces volt, a rendezői verzió 98 perces, a Németországban bemutatott 103 perces volt. Szerző: Kóborló

Mivel Amerikában csúnyán megbukott anyagilag a film, több országban egyből csupán DVD-n mutatták be.Szerző: Kóborló