Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Éjszakai rohanás

(Midnight Run)

Tartalom

Jack Walsh, az egykori chicagói zsaru össze van bilincselve Jonathan Mardukas-szal. Mardukas, a lelkiismeretes könyvelő 15 millió dollárt tulajdonított el egy cégtől, amikor megtudta, hogy az a maffia tulajdonában van. A könyvelő fejére 100000 dolláros jutalmat írtak ki, s persze Walsh nem engedni, hogy bárki is elorrozza tőle ezt az óriási összeget. Az út New Yorkból Los Angelesbe repülőn 5 nyugodt óra, ám a több mint különös páros öt, kalandokban, izgalmakban, feszültségben igencsak bővelkedő nap alatt éri el úti célját. (britex)

2015. 08. 05. 13:41

Egyedülálló film, ami végig pörgős és leköti az ember figyelmét. Nem egy sablonos sztori, nem kiszámítható. Érdekes, ötletes sztori, profi rendezés és színészi alakítás!

2016. 01. 31. 23:08

Az egyik legjobb akcióvígjáték. Szeretem a humorát, szeretem a két főszereplőjét. Habár a sztori nem mond sokat, de a kivitelezés nagyon jól sikerült.

2015. 07. 21. 23:02

Jó kis film, az egyik kedvencem. Szórakoztató és vicces és könnyed.

Joe Pantoliano
Yaphet Kotto
John Ashton
Dennis Farina
Yaphet Kotto

Alonso Mosely napszemüvege egy Porsche Design Carrera P8478-as modell, érdekességként a szintén Martin Brest által rendezett Beverly Hills-i zsaru filmben is ilyent visel a főszereplő.

(ignisbubu)

A Rotten Tomatoes oldalán 96%-os értékelést kapott 45 kritika alapján.

Martin Brest (a rendező) feltűnik egy cameo-szerepben: Ő a jegyeladó, aki megkérdezi Marvintól, hogy dohányzó vagy nem dohányzó helyre kéri-e a jegyét.

(phanzetomox)
Smoking Barrels: Éjszakai rohanás
Nem fogják az orrunk elé tolni az "ezeket a filmeket feltétlenül látnod kell" listákon, de ha a buddy comedyk etalonját keressük, aligha találunk nála jobbat.
8/10