A boldogság titka

A boldogság titka

El misterio de la felicidad

A boldogság titka című romantikus drámában Santiago és Eugenio nem csupán nagyon jó barátok, de üzleti partnerek is már évek óta. Szavak nélkül is megértik egymást és mindent tudnak a másikról. Egy nap Eugenio eltűnik anélkül, hogy búcsúlevelet vagy… Több

Rendező: Daniel Burman
Forgatókönyvíró: Daniel Burman, Sergio Dubcovsky
Zene: Nico Cota
Ország: Brazília, Argentína
Premier (HU): 2016.02.04. | HBO Max (2019.03.30.)

Daniel Ortega

2017.07.05 Wesleyvep

Nem nyomták nagyon ezt a filmet itthon, de igen kellemes meglepetést okozott. Jóféle kikapcsolódós program, bátran merem ajánlani.

2016.06.23 tamas84

Karizmatikus film, de ez a legjobb amit el tudok róla mondani, ugyanis sem a története, sem a kivitelezése nem túl meggyőző.

2016.02.05 Kandurbaba

Tipikus romantikus vígjáték. Nekem tetszett, annak ellenére hogy nem egy nagy sztori. Mégis szórakoztató, pörgős, kellemes és leköti az embert. A szereplők is tetszettek.

Értékelés: 7.5/10
(2016. 02. 08.)
A mások élete
Soha nem mondd azt, hogy ismered a másikat, mert annál nagyobb lesz a döbbenet, amikor kiderül, mennyire nincs igazad. Jópofa latin-amerikai mozi a boldogság megtalálásáról, ami mindenki számára mást jelent. Több

(2016. 02. 03.)
Ha a címben jelzett rejtélyre nem is ad megfejtést, de ez az argentin dramedy érdekes módját választja a kérdés körüljárásának. Több

Értékelés: 8.5/10
(2016. 02. 04.)
Ki vagyok én?
A boldogság titka fantasztikusan jó film, aminek igazi értékei a részletekben találhatóak. Több