Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Életrevalók

(Intouchables)
Életrevalók

Tartalom

Philippe, a gazdag francia arisztokrata párizsi lakosztályában állandó ápolót keres maga mellé, ugyanis egy baleset következtében nyaktól lefelé megbénult. Az állásra rengetegen jelentkeznek, közöttük Driss, egy szenegáli fiatalamber, aki most szabadult a börtönből. Két egymás számára ismeretlen világ találkozik, kettejük között  azonban a bolondos és vakmerő kalandok során életre szóló barátság szövődik.
(SódóGA)

2015. 01. 26. 19:03

Tanulságos sokat, mondó és tele pozitív érzelemmel. Az előítéleteimmel szemben, egyáltalán nem volt nyomasztó, s ez annak is köszönhető, hogy nem mellőzi a humort!

2015. 01. 28. 17:45

Vicces és egyben elgondolkodtató, teli jó poénokkal. Bátran ajánlom bárkinek!

2015. 02. 01. 20:53

tökéletes film a barátság és sok más dolog kapcsán, kötelező, látni kell, szép film! :)

Omar Sy

Phillipe a jogokért nem kért pénzt, hanem a film bevételeinek öt százalékát kapta meg, amit teljes egészében egy jótékonysági alapítvány bankszámlájára utalt át.

(lolita13)

film bevételei a 2011-es bemutató óta már 400 millió dollár fölött vannak.

(lolita13)

A valóságban Drisst Abdel Sellounak hívják, Algériából emigrált.

(lolita13)
Filmworlds: Egy örök érték a filmek közt
Az Életrevalók egy hatalmas film, komoly mondanivalóval, életbölcsességgel, szeretettel és humorral, vagyis szinte minden lehetséges érzelemmel, ami csak előfordulhat egy emberi élet alatt.