Élni és meghalni Los Angelesben

Élni és meghalni Los Angelesben

To Live and Die in L.A.

Rick, azaz "becsületes" nevén Eric Masters a pénzhamisítás fortélyainak zsenije, aki már jó ideje űzi sötét mesterségét. Ráadásul a busás haszon reményében attól sem riad vissza, hogy gyilkoljon, legyen szó akár ellenfeleiről, akár bűntársairól. A bűnöző, aki már jó ideje folytat macska-egér játékot a törvénnyel, és eddig mindig sikerült kereket oldania, most embereire akad. Két mindenre elszánt üldöző: Chance és Vukovich szövetségi ügynök liheg vérebként a nyomában, s kezdetét veszi a halálos fogócska a velejéig romlott hamisító és a két bosszúra szomjas nyomozó között.

Forgatókönyvíró: William Friedkin, Gerald Petievich
Premier (HU): 1987.09.10.

2020.04.19 elekm90

Klasszikus 80-as évekbeli akciófilm, amit sajnos itthon viszonylag kevesen ismernek. Rendkívül jó hangulata van (amihez a zene is nagyon sokat hozzátesz), fordulatos, jók az akciójelenetek plusz ebben a filmben van az egyik legjobb autós üldözés, am... Több

2018.10.12 Bendegúz

Szerintem ez egy egyszerűen megkerülhetetlen zsánerfilm, tele szuper alakításokkal és egész jól megírt jelenetekkel. Én imádtam, és másnak is csak ajánlani tudom, hogy nézze meg! :)

2018.07.10 Gwen_mot

Szerintem ha az ember túl tud lendülni a már számtalanszor látott kliséken, akkor egészen élvezhető. De részemről az van, hogy nem igazán lépett túl az egyszer nézhető kategórián, amit nagyon sajnálok.