Az Emoji-film

The Emoji Movie

2022.08.30 JRD

Egy egyszerű "film" se több, se kevesebb. Átlagos történet, átlagos szereplőkkel és gondolatokkal. Mégis hazudnék, ha azt állítanám, hogy nem érdemes megnézni. Dehogynem! Hiszen mindenkinek más az ízlése. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.02.19 mamiéstöti2

Sokkal jobbat vártam, számomra egy nagy csalódás volt ez az alkotás. Az emojik sem voltak túl megnyerőek.

2019.06.25 HercegPeter

Ez egy több rajzfilmből összetákolt, gyenge és kifejezetten felejthető alkotás. Leginkább az Agymanókból merítettek ötletet, de többek között a Shrek is adott készítőknek ötleteket. Nagyon sok az erőltetett szóvicc, főleg a kézzel kapcsolatban. Sajn... Több

2017.10.08 Lamboh

Szerintem nem olyan rossz, mint ahogy azt sokan (konkrétan majdnem mindenki) állítják, de abban igazat adok, hogy gyenge lett. Magát az emojis ötletet én jónak tartom, csak a kivitelezés nem sikerült úgy, ahogy azt a készítők elképzelték. Emiatt pedi... Több

2019.01.03 HE7EDIK

Hát igen, vannak filmek, amiket a mai facebookos instagrammos twitteres világunk termel ki, ez tipikusan olyan. Alacsony IQ szintű felnőtteknek és gyermekeknek ajánlott, amúgy messziről kerülendő agyzsibbasztás.

2017.11.03 GedyPapa

Nem egyszerűen rossz a film, hanem irgalmatlanul buta...És butának tartja azt is, aki megnézi. Adtam neki egy esélyt, de képtelen voltam megnézni. Sok-sok agyradír amerikai filmet láttam már, de ez még annak is rossz. Még vicces sem volt, pedig azzal... Több

2019.05.31 Ms. Akárki

Szörnyen unalmas és semmitmondó mese. Talán a barátság egy mint főbb motívum megjelenik, de ennyi a történet. Gagyi és ritka rossz történet. Az animáció szép és a zenék pörgősek, de ez kevés, még egy kisgyerekeknek szóló mesénél is.

2018.07.27 Norbert93

Szerencsére itthon néztem, így nem kellett végigszenvednem, hanem 30 perc után kikapcsolhattam és nézhettem normális filmet.

2017.08.05 felicity

Ez a film izgalmas, kalandos és cuki :). A kedvenc emoji figuráim is játszanak benne. (de sajnos nem az összes)

2017.12.03 BoBamburg

Teljesen jó kis animációs film, nem igazán értem mi ez a nagy lehúzás körülötte. Semmivel se rosszabb, mint a többi mostanában kijött animációs film (pl. kis kedvencek titkos élete vagy bébi úrnál számomra sokkal szórakoztatóbb volt).

2018.01.21 MKristijan

Elkezdtem nézni először elaludtam, aztán valamennyivel pihentebben, megint elaludtam. Szerintem a repülős utakon ezt kellene bevetni a jeltag ellen. Tuti siker. Semmi értelme.

2017.10.19 czigler.nora

Elég szomorú, hogy emberek tényleg csak smiley-k/emojik segítségével tudnak kommunikálni.. tényleg megérettünk a pusztulásra. A verbális kommunikáció kihalóban van.

2018.07.31 Megamovie

Megnéztem és gondoltam ha más nem majd az alapkoncepciót legalább jól használják fel ,de sajnos a film szereplői és humor világa megragadt az alapári debil humor szintjén. Ráadásul az animációra se tudom azt mondani hogy szép, nincsenek benne nonverb... Több

2017.11.27 Gyalog őrmester Nézhetetlen

Én nagyon szeretem a vicces, néhol röhejes animációs filmeket, de ez borzasztó. Senkinek sem ajánlom. Az egyik haverom be akart rángatni a moziba, hogy nézzük meg. Hála istennek nem mentem, inkább máskor néztem meg, de bárcsak ne tettem volna.