A grizzly birodalma

A grizzly birodalma

Into the Grizzly Maze

Egy egymástól elhidegült testvérpár újra találkozik gyermekkoruk otthonában, az alaszkai vadonban. Kétnapos túrára indulnak, azonban a kirándulás nem várt fordulatot vesz, amikor rádöbbennek, hogy egy kíméletlen grizzly medve a nyomukban van.

(hp)

Rendező: David Hackl
Forgatókönyvíró: Guy Moshe, J.R. Reher
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2015.02.27. | Disney+ (2022.06.14.)

Piper Perabo
Michaela McManus

2020.10.14 Interfectorem Sabnock

Na ez az a mozi, amit végképp nem kell látni. Gagyi és értelmetlen, megspékelve rettenetesen rossz rendezéssel és színészi játékkal. Unalmas és hiteltelen.

2019.09.29 Kóborló

a nap véleménye

A medve a sztár

Szeretem az állatos horrorfilmeket, ezért nem is nagyon gondolkodtam azon, hogy egy picit is utánaolvassak (mondjuk erre valószínűleg rásegített még az eléggé impozáns színészgárda és a nem totál ismeretlen rendező személye is), és a végeredmény egy ... Teljes kritika

2015.09.13 Ragemarci

Egy több mint fél mázsás medve úgy lopakodik mindenki mögé, mint egy orvgyilkos és még egyszer a sátorba is belopózik. A CGI vállalhatatlan gore szint minimális szóval ócska az egész.

2016.12.28 Kaslerka

Ez a film egy vicc. Gagyi szinészi játék, gagyi (értelmetlen) jelenetek, gagyi cgi. Kerüljétek messze. Ha ilyen filmet akartok látni, akkor ajánlom mindenki figyelmébe a "Backcountry" c. filmet. Sokkal látványosabb és nem utolsósorban az igaz történet...

A filmben szereplő medvét (Bart) már több filmben alkalmazták, többek közt a Dr. Dolittle 2, az Út a vadonba, vagy a 2016-os Elliott,a sárkányban.Szerző: Kóborló

A film egyik szerepére meghallgatták Missy Peregrym színésznőt, de a producerek végül nem őt választották. Viszont a színésznő még ugyanabban az évben (2014-ben) szerepet vállalt egy szintén medvés filmben, ez volt a Backcountry.Szerző: Kóborló

Eredetileg Adrien Brody és Gerard Butler páros alakította volna a testvérpárost, de mivel a két színész gázsija lényegesen megemelte volna a film költségvetését, más színészek kerültek a helyükre.Szerző: Kóborló

Felcan lőszer van a főszereplő táskájában.Szerző: mamiéstöti2

Continental West busszal érkezik haza a főszereplő.Szerző: mamiéstöti2