Briliáns csapda

Entrapment
Penge

Ving Rhames
Ving Rhames

Robert MacDougalt a világ elsőszámú műkincs tolvaja, akit a biztosító cég azzal gyanúsít, hogy ő lopta el New Yorkban a felbecsülhetetlen értékű Rembrandt képet. A vállalat ügynöke, Gin briliáns tervet dolgoz ki arra, hogyan lehetne csapdába csalni a mestertolvajt. Nem sejti azonban,… Több

Rendező: Jon Amiel
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság
Premier (HU): 1999.06.10. | Netflix (2023.03.15.)

2024.02.22 Schumy1

Az ilyesmi filmeket szeretem, de ez sajnos kicsit uncsi lett, igaz, van benne jól kivitelezett akció, de akkor is. Connery és Catherine sajnos nem tartozik a kedvenc színészeim közé.

2021.03.11 jakedave

Egyszer nézős

Egyszer, egy unalmas délutánon elmegy, de semmi maradandót vagy emlékezeteset nem nyújt, maximum a kultikus fenék jelenet. :)

2016.11.23 Manfred

Izgalmas, cselekményes, végig pörgős film kiváló és profi színészekkel, akiknek az alakításában nem csalódtam. Végig lekötött a film, izgalmas és cselekményes.

2015.12.14 Mirci

Eléggé gagyi, tipikus '90-es évekbeli akciófilm annyi életszerűtlenséggel, hogy az már nem igaz. Plusz a vén kecske Connery, aki egyébként nyilvánvalóan nagyon jó színész, itt már-már nevetséges a bombiván szerepében.

2016.05.07 Penge

Egészen nézhető film, egyszer legalábbis. Persze van benne pár érdekesség, ha nem is plothole, meg hihetetlen dolog, de hát melyik amerikai filmben nincs ilyen? Plusz Sean Connery és Catherine Zeta-Jones is marha jó színészek szerintem.

Antoine Fuqua volt az eredeti rendező.Szerző: Thibo84

Ronald Bass eredeti forgatókönyve számos látványos akciójelenetet tartalmazott, köztük egy mozdulatlan luxus vonat fedélzetén zajló rablást, de a stúdió megakadályozta, mert ennek a forgatókönyvnek a kezdeti költségvetése több mint százharminc millió dollár lett volna. A végső változatra sok Bass által írt látványos jelenetet kivágtak, egy maréknyit tartva meg, és hetvenmillió dolláros végső költségvetésben jött ki.Szerző: Thibo84

Sir Sean Connery és Catherine Zeta-Jones szerelmi jelenetét 2003-ban a második legrosszabbnak szavazták meg az amerikai filmmagazin olvasói. Épp, hogy megverték Sharon Stone-t és Joe Pescit a Casino (1995) című filmben.Szerző: Thibo84

A DVD tartalmaz egy sokkal rövidebb alternatív véget, amelyben Gin egyszerűen megjelenik az állomáson és mosolyog Macre.Szerző: Thibo84