Ernelláék Farkaséknál

Ernelláék Farkaséknál

2020.12.20 BoBamburg

Hát nehéz bármit is írni erről a filmről, mert annyira középszerű és semmilyen volt. Nem volt jó, az tény, de úgy kimondottan rossz sem. Csak úgy van, nem zavar sok vizet, az ember egyszer megnézi, nyugtázza, hogy jól van akkor, és kész.

2020.07.15 szucszoli

a nap véleménye

Drámai erő nélküli dráma

Ha elolvasom a leírását, azt gondolom, hogy ez egy nagyon jó film. Egy nagyon erős és hatásos dráma. De sajnos ennek pont az ellenkezője bizonyult be. Sok probléma van a filmmel. Ha ezeket össze akarnám foglalni, akkor úgy fogalmaznék, hogy hiányzik ... Teljes kritika

2017.02.17 ArpiHajdu és Réci

A magyar filmipar üde színfoltja

Egy család, egy lakás és megannyi frusztráció. Röviden így lehetne összefoglalni Hajdu Szabolcs különleges filmjét, amely egyben remek példája is annak, hogy minimális költségvetéssel, pár szereplővel, egyetlen helyszínt felhasználva is lehet jó és é... Teljes kritika

2017.12.23 Deku

Nagyon rezgett eme film alatt a léc. Nem is meglepő, hogy nálam nem nyert magának esélyt sem. Ez a film nagyon kezdő eresztés lett. Nem szívesen ajánlgatnám senkinek. Még akkor sem ha a többség kedveli.

2020.05.14 De Matt

Elgondolkodtató

Szeretem a színház-szerű, beszélgetős, kibeszélős filmeket. Az Ernelláék Farkaséknál is ebbe a kategóriába tartozik. A film első részében érezhető, tapintható feszültség az utolsó harmadban lassan feloldódik. A „megoldás” talán egy kissé túl pozitív, de a film egészében jó, a színészek jól teljesítenek. Ennek a filmnek az erőssége, hogy nem akar egyik szereplőnek sem egyoldalúan igazságot szolgáltatni, hanem a magánéleti válságra és kényszerhelyzetre világít rá. Őszinte film, ám néhány ponton hiányos. 6,5/10

2017.07.09 jake_green Nézhetetlen

Nem történik semmi ebben a filmben! A rendező csinált a saját lakásukban a saját családjával egy olyan filmet AMI TÉNYLEG SEMMIRŐL NEM SZOL!!!! NE NÉZZÉTEK MEG! Hatalmas csalódás ez a film főleg a Bibliotheque Pascal után! Sajnálom!

2020.03.15 bbozsi

Csodálatos dolog tudni, hogy magyarok is tudnak ilyesmi filmet csinálni! Sőt, a közös élményanyag és anyanyelv okán a néző még inkább kiszúrna bármilyen hamisságot - ha lenne. Nincs, és egy ilyen film ennél többet nem mondhat magáról.

2017.02.08 Gábor Rózsa

Nagyon kellemes és nagyon jó hangulatú film tele olyan jelenetekkel, amikor magunkra ismerünk saját életünkből is. Kiváló szórakozás, Kiváló film. És nagyon motiváló az egész.

2016.11.29 Ercsi

Remek magyar film, amely határozottan tükröt állít acsaláddal rendelkezők számára, míg azokna, akik a családalapítás előtt vannak, utat sugall. Szerintem mindenkinek érdemes lenne megnéznie, mert igen sok mondanivaló van benne, elgondolkoztató.

2017.07.26 szanko

Először színházban láttam az előadást, majd utána a filmet. Az előbbi jobban átjött. A film igaz, hogy rólunk szól, de kissé üresre sikeredett a megszokott Hajdu Szabolcs filmekhez képest. Van mondanivalója, és egy két jól elkapott párbeszéd is feltű... Több

2016.10.01 spikeZ

Bizonyos értelemben rétegfilm ez, ami azért kár, mart annak viszont remek, és mindenkinek látnia kellene. Egyszerűen zseniális, ahogyan a hétköznapi magyarokat bemutatja. A díszletek, a színek és a karakterek mind mind agyon jó el lettek találva.

2017.09.29 rissa

Nem rossz film, de szerintem azért annyira nem jó, mint amennyire dícsérik. Végig lehet nézni, de engem nem varázsolt el.

2016.10.04 paval

Nagyon erős próbálkozs, még ha nem is hibátlan. Aranyosan idegesítőek a karakterek, pont, mint amilyenek vagyunk, ez akár még mi is lehetnénk. Sajnos azonban nem mindegyik jelent és nem minden színész volt elég jó. Azért összeáll a kép és az összhatás is jó, csak éppen nem hibátlan.