Szabadulószoba

Szabadulószoba

Escape Room
boomer
Annabelle Stephenson

Tyler 30. születésnapjára egy nem mindennapi ajándékot kap barátnőjétől: belépőt egy rejtélyes szabadulószobába. Négy barátjukkal együtt egy bizarr szobában találják magukat, ahol trükkös fejtörőket kell megoldaniuk ahhoz, hogy továbbjuthassanak, és ki tudjanak jutni a szobából. Ám a rejtvények… Több

Rendező: Will Wernick
Forgatókönyvíró: Noah Dorsey, Will Wernick
Premier (HU): 2017.11.23.

2023.06.01 boomer

Vegyes érzések

Annyira nem jó, annyira nem rossz, leginkább azért nem rossz, mert jók a ketrecbe zárt csaj cickói. Egyébként ki az a barom, aki a karját bedugja egy üregbe úgy, hogy tudja, hogy el fogja törni az a bizbasz?! Minimum kivettem volna a gatyámból az övet, és azt körbetekertem volna, majd azt húztam volna, és/vagy kikötöttem volna, aztán kimentem volna azon az ajtón többedmagammal. Eleve le sem ültem volna a végén arra a székre, maximum tettem volna rá nehezéket. Szóval ebben a filmben semmi logika, semmi ész, csak a nyers öldökléses gyilkosság az egész, de a ketreces csajnak tényleg jók a bimbói. Azért már megérte megnézni, a cickókért, de ha egy elmés, eszes film kell neked, akkor nem ez lesz az.

2018.06.18 BoBamburg Nézhetetlen

Na azt hiszem, ennél rosszabb és logikátlanabb filmet idén még nem láttam, de lehet évekre visszamenőleg sem. Igaz, nem árul zsákba macskát a film, hiszen nagyjából az első 10-15 percbe már világossá válik, hogy ez egy szar. Szereplők borzalmasak, pá... Több

2019.02.08 mamiéstöti2

Már "lerágott csontnak" mondanám, de azért megnéztem, nagy csalódás volt az egész, nem kötött le egyáltalán.

2018.07.16 MKristijan Nézhetetlen

A The Vr-nak volt egy 3 részes szabadulószobás youtube sorozata. Az ezerszer igényesebb élvezhető szórakozás volt mint ez a filmnek nevezett logikátlan borzalom, pedig ők csak játszottak.

2018.11.02 HercegPeter

Körülbelül egy hónapja láttam és már nem sokra emlékszem belőle. A sztorija megvan és nem indult túl rosszul, de mint a legtöbb horror ez is meghal a film közepén. A feladványok értelmetlenek, a zárás totális marhaság. Pedig az alapsztorival nincs ba... Több

A film 23 525 100 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 16 124 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

(2018. 02. 28.)
A mumus, aki ott se volt
Könnyen lehet, hogy a horror (és az erősebb thriller) a magyarok igazi műfaja. Rettegésben ugyanis világbajnokok vagyunk. Nem is kellene ehhez más, csak egy hihető alaphelyzet, néhány megjegyezhető arc és nem túl buta párbeszédek. A Szabadulószoba jó, ha egyet teljesít a háromból. PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. Több

(2017. 11. 30.)
Érzelmeket, mondjuk, fel tud ébreszteni: mivel a koncepció szerint lényegében valós időben követjük az eseményeket, még egy nyomorult doboz kinyitását is percekig nézhetjük, ez pedig piszkosul idegesítő. Az is egy érzés, nem? 40/100 Több

(2018. 02. 28.)
Már a trailer-t megtekintve sejtettem, hogy nem kapok valami minőségi és/vagy maradandó rémületet, azért ennyire olcsó és unalmasan bénaságra nem számítottam! 4/10 Több