Arcok

Arcok

Faces

A filmdráma középpontjában egy darabjaira hullott házasság áll. A férj szerelmes lesz egy prostituáltba és közös életet tervez a nővel, ám a 'hivatásos' alkalmi partnerekkel színesített életébe nem fér bele más, csak a magány. A feleség, miután férje elhagyja, egy fiatal táncosnál keres vigaszt.

(erare)

Lynn Carlin
Seymour Cassel
John Cassavetes

2019.04.15 juliS

Nekem ez a párbeszédes forma nem jött be, szeretem, ha pörögnek az események. A története még érdekes is lenne, de a stílus miatt ez nem az én filmem.

2017.07.21 Toncsi

Zseniális. Végig olyan érzésem volt, mintha nem is filmet néznék, hanem én is ott lennék, abban az "életben", amit a színészek alakítanak. Ilyen filmmel még nem is találkoztam, annyira realisztikus az egész.

A film szerepel az, 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című, Steven Jay Schneider által készített gyűjteményben.Szerző: Norbi

A film eredeti 10 ezer dollárt költségvetése, végül 200 ezer dollárra rúgott. Szerző: rbernadett

A filmet három Oscar-díjra is jelölték, de egyet sem nyert meg. Szerző: rbernadett

A filmet közel hat hónapig forgatták. Szerző: rbernadett

John Cassavetes utolsó játékfilmje, ami fekete-fehérben vett fel. Szerző: rbernadett