Factory Girl
Hayden Christensen
Jimmy Fallon
Guy Pearce

A Hullócsillag története a világ első számú divatikonjáról mesél. Edie Sedwicknek (Sienna Miller), a dúsgazdag, ám zilált családi háttérrel rendelkező, képzőművészetet hallgató csinos, fiatal lány találkozik a különös művésszel, Andy Warhollal (Guy Pearce).… Több

Premier (HU): 2009.05.18.

2022.08.16 sptt

Lassan csordogáló, unalmas művészfilm művészekről. Egyedül Sienna Miller játéka miatt nézhető, önmagában komoly csalódás a film, ennél sokkal többet vártam. 5/10

2018.02.18 indingo

Maga a film nem igazán tetszett, nem nézném meg újra. Maga a történet megrázó, nehéz dolog elviselni a sikert. A csaj, amúgy Twiggy kortársa volt. Warhol munkássága számomra nem jön be.

2018.04.11 Szilonka

Nem egy pozitív életérzésű film, bár ez a címből is érződik. Nem egyszerű a története. A drogok tönkre tudják tenni az ember életét végérvényesen, a csaj sem tudott végérvényesen leszokni.

2021.08.02 Gauss

Egy jó kis film. Elgondolkodtató, tanulságos történet. Akit érdekelnek a hiteles életrajzi filmek, a divatszakma és a művészet mocskos világa, annak nagyon ajánlott. És akit érdekel a téma, hasonló film a Gia - Kifutó a semmibe. Nagyon hasonló stílusú, olyasmi, mint ez, egy kicsit még jobb is.

2020.09.13 szoljhozzam

Andy Warhollalt remekül formálta meg a nagyon tehetséges Guy Pearce. A történet lélektana miatt kezdtem el nézni, holott a főszereplő színésznő neve ismeretlen volt számomra. Érdekes film volt.