Fairy Tail

Fiorében minden ember varázserővel bír; a mágia eszközei a mindennapos kellékekhez tartoznak. A birodalom legerősebb máguscéhe a Fairy Tail, ahol hőseink dolgoznak. Natsu Dragneel, a fiatal mágus szemével ismerhetjük meg e világ működésének szabályait, az ott… Több

1. évad (2009) - 48 epizód
2. évad (2010) - 48 epizód

KULCSSZAVAK

2019.02.02 Norbert93

Tipikus shonen anime, a shonen minden elemével: buta, de jószívű főhős, aki imád enni; komoly tekintetű és szűkszavú rivális, nagyon idős, nagy harci tapasztalattal rendelkező mester, csinos barátnők a barátzónába űzve, fejlődésben folyamatosan lépés... Több

2017.08.23 Deku

Totál király anime, a legnagyobb nevek között szerepel nálam. Natsu karaktere nagyon eszement, egyszerre tud bohókás és komoly is lenni ha a barátairól van szó. Nagyon szép.

2016.05.23 Orosz István

Pár éve kezdtem el nézni, akkor mikor a narutora várni kellett heti egy részt. Belenéztem egy barátom ajánlotta. 2 hónap alatt 175 részt néztem meg. Eszméletlenül jó. Tele jó poénokkal sznes karakterekkel egy nagyon jó sztorival, ja és ne feledjük a zenéket amik a háttérben futnak. ZSENIÁLIS!!!!

2017.05.01 hell.l

Ez egy nagyon jó anime sorozat, tele színes,érdekes karakterekkel. A cselekmény folyamatosan pörög, úgymond unalmas rész nincs is benne, érdemes mindenképp elkezdeni nézni. Abbahagyni úgysem lehet azután :D

A "Fairy Tail Main Theme" Yasuharu Takanashi legnépszerűbb zenei szerzeménye. Szerző: Lipót Testvér

Lamia Scale céh Poseidon lányáról kapta a nevét.Szerző: beero88

Happy eredeti neve Freyr lett volna egy skandináv istenség után, azonban Mashima megváltoztatta, mert nem illett volna a személyiségéhez.Szerző: beero88

Bacchus a római bor istene.Szerző: beero88

Juvia nevének jelentése spanyolul: eső.Szerző: beero88