Fantasztikus négyes

hell.l
Jessica Alba
Chris Evans
Ioan Gruffudd

Reed Richards (Ioan Gruffudd) világhírű tudós, ám kutatásainak folytatásához esküdt ellenségétől, Victor von Doomtól (Julian McMahon) kell segítséget kérnie. A mágnás rendelkezésére bocsátja űrhajóját, hogy Richards méréseket végezhessen egy kozmikus vihar közelében. Az expedícióra elkíséri őt… Több

Forgatókönyvíró: Stan Lee, Jack Kirby
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2005.08.04.

2020.02.23 drg0602

Nem volt rossz, ami biztos, hogy nagyon látványos, és jó történet! A színészi teljesítmények nem a legjobbak, viszont a cselekmény, látvány feljavítja. Jó filmnek tartóm!

2016.06.21 Thibo84

Nagyon jól összeválogatták a szereplőket. Igaz kevés az akció a filmben, de a poénok és a csipkelődések kárpótolnak érte.

2017.10.22 Deku

Pont azért amiért nem vitték túlzásba a történetek elemeit ezért szerethető. Szerintem ez a film bárkinek könnyen emészthető lehet. Én például nagyon kedveltem és elvoltam telve tőle.

2017.07.27 Orosz István

Nagyon jó kis szuperhős mozifilm. Tök jól lett megfilmesítve a képregény. Nagyon izgalmas nagyon látványos, és szórakoztató. Vannak benne poénok, és a azínészgárda is ütős.

2018.07.18 Norbert93

Összetettsége, története kicsit alul múlta a várakozásaimat. Egy átlagos film, ami nyújthat némi kikapcsolódást egy esős délutánon, de azon felül semmi extrát nem tud adni. Hozzá kell tennem, hogy az Ezüst Utazó és a szánalmas feldolgozás mellett kiemelkedőnek számít. Ízlések és pofonok.

Chris Evans a párbeszédek nagy részét improvizálta.Szerző: kázsé

Johnny Storm szerepére Paul Walker is a jelöltek között szerepelt.Szerző: kázsé

Jessica Alba vesefertőzést kapott a forgatáson, és majdnem elájult az űrhajós jelenet felvétele közben.Szerző: kázsé

Nem ez az első Fantasztikus Négyes film, készült egy 1994-ben is, amit azonban nem mutattak be. Nem azért, mert a film rosszul sikerült, hanem mert soha nem is akarták bemutatni. A stúdió birtokolta a jogokat a film leforgatásához, és elvesztette volna őket, ha 1994-ben nem kezdődik meg a forgatás.Szerző: kázsé

Loki
Marvel Vasököl