Távol a világ zajától

Far from the Madding Crowd
Melinda

Tom Sturridge
Thomas Vinterberg

A független és önfejű Bathsheba (Carey Mulligan) kegyeiért három nagyon különböző férfi epekedik: egy jóképű katonatiszt, Frank Troy (Tom Sturrige), egy birkapásztor, Gabriel Oak (Matthias Schoenarts) és egy gazdag földesúr, William Boldwood (Michael Sheen). Egy időtlen történet a… Több

Forgatókönyvíró: David Nicholls
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2015.06.11. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.05.01 dandelion1983

Sajnos a regényt még nem olvastam, de ezt a filmet nagyon szeretem. Matthias Schoenaerts miatt találtam rá, nagyon jó színésznek tartom, nagyon erős jelenléte van a vásznon. Ez a szerep is jól állt neki annak ellenére, hogy többnyire nem ilyen karakt... Több

2017.05.02 indingo

Igazi érzelmes romantikus film. nekem nagyon tetszett, mát többször is láttam és még biztosan megnézem párszor. A szerelmi szál bonyodalmakkal tarkított és végén beteljesedő fajta.

2017.08.30 Deku

Ettől a filmtől nem esett le a hajam de bőven nézhető a fim. Többet ilyet nem tudnék megnézni de ez egyszer megfelelő volt. Ez a film nem érte meg azt az időt amit belefektettem.

2018.08.03 dailyfilmsan

Nem volt annyira emlékezetes romantikus film.Viszont nem volt unalmas sem jól lett megvágva és nem is az a túlságosan csöpögősen romantikus . A regényt nem olvastam ami alapján elkészült ez a film dea kötött ütem arra enged következtetni hogy nem ige... Több

2017.09.20 MP170506

Már az elején levágható, hogy mi lesz a végkifejlet, de véleményem szerint mégis is egy érzelmes, romantikus film. Ami végig leköti a néző figyelmét.

Thomas Vinterbergnek ez volt az első kosztümös filmje, amit készített. Szerző: Archívum

A filmre való felkészülés érdekében a szereplők részt vettek egy kéthetes gazdálkodó-képzésben. Matthias Shoenaertz ténylegesen elsajátította azokat ismereteket, melyeket az általa eljátszott szereplő végez a filmen (Pl. felfúvódás-megállító trükk). Szerző: Archívum

(2015. 08. 04.)
Birtok, birkák, szerelem
Bár a mozi pénztáraknál nyilván a hölgyek lesznek túlerőben, egyetlen úriember se szégyellje, ha valami fura melegséget érez a mellkasa tájékán, miközben nézi a filmet. Több

(2015. 06. 07.)
Ha sikerül akár Batshebaval, akár Gabriellel azonosulni, akkor ez a film valami elképesztően pörgős lesz. Több