Farkasvér

Farkasvér

Ginger Snaps
Katharine Isabelle
Kris Lemche

Ginger és Brigitte hétköznapi testvérpár, a serdülő lányok minden örömével és bajával. Szeretnék ha életüket felkavarná valami, ha kizökkenthetnének a tanulás és az iskola unalmas igájából. Életünk azonban a reméltnél nagyobb fordulatot vesz amikor Ginger-t megtámadja egy vérfarkas és ő maga is kezd átalakulni. Brigitte mindent megtesz, hogy segítsen testvérén és egy ellenszert próbál találni mielőtt nővére teljesen átalakul.

Rendező: John Fawcett
Író: Karen Walton
Forgatókönyvíró: Karen Walton, John Fawcett
Ország: Kanada
Premier: 2000.08.01.

2020.09.05 Interfectorem Sabnock

Nem rossz film,de sajnos nem éreztem azt az átütő erőt,amit vártam volna egész film alatt.Kis költségvetés,és így kissé bénácska technikai megoldások jellemzik a mozit.Így ez csak három csillag,de azért is,mert a vége nagyon nem tetszett.

2018.06.03 Artemisia

Igazi rejtett gyöngyszem ez a film. Egyszerre erősen horroros beütésű és legalább ilyen erősen drámai történet, a két testvér egymás iránti szeretetéről és ragaszkodásáról. A kétféle elem keveredése egy roppant különleges, mesteri művet eredményeze... Több

2019.03.01 dailyfilmsan

Nekem annyira nem jött át a film, de voltak jó húzásai mégis lapos maradt és kiszámítható. A maskosok jól átalakították a szereplőket, az igazán tetszett a filmben. Nagyjából nagyon jót sem de rosszat sem tudok mondani rá. Egy erős közepes a film. Egyszer meg lehet nézni.

2018.01.22 respect the movies

Egyenetlen feszültség

Szerintem nagyon jó film volt! Kevesen ismerik ezt a filmet (köszönhetően azért is mert hol Vérszomj, hol Farkasvér, hol pedig Két testben címen kerül bemutatásra eme remek kis farkasemberes filmecske)! Ami engem már a film legelején megfogott, az a ... Teljes kritika

2020.02.23 Syracuse

Egyszerűen nem tudok nem maximális pontszámot adni rá, a gyengeségei ellenére sem. Mai fejjel a finálé elég gagyi, bár dicsérendő a CGI mellőzése. Viszont a film felépítése egyszerűen zseniális, tényleg, mindenkinek csak ajánlani tudom.

A film összbevétele 2 554 dollár volt (imdb.com).

Az Angoloknál először 2007-ben majd később 2011-ben merült fel a film újbóli kiadása, mégis a mai napig nem kapható a film Angliában ismeretlen okból!Szerző: respect the movies

A legtöbb országban a film 18-as kórbesorolásba került, egyetlen kivétel ez alól Ausztrália volt, ahol MA15-ös besorolást kapott! Szerző: respect the movies

A filmet 2001-ben az Egyesült Királyságban több moziban is betiltották! Ezzel pedig azt érték el, hogy ez a film volt a leggyorsabban értékesített VHS a szigetországban!Szerző: respect the movies

Ginger szerepét a filmben eredetileg Sarah Polley vagy Natasha Lyonne-nek ajánlották fel, de mindketten visszamondták a szerepet!Szerző: respect the movies