Félelem nélkül

Félelem nélkül

Fearless
Videók

Miután May Klein túlél egy szörnyű légikatasztrófát, személyisége teljesen megváltozik. Képtelen visszalépni a régi életébe, istennek és sérthetetlennek érzi magát. Amikor már a pszichológus sem tud segíteni Maxen, összehozza egy másik túlélővel, Carla Rodrigoval, akit megtört a gyász, mert… Több

Rendező: Peter Weir
Író: Rafael Yglesias
Forgatókönyvíró: Rafael Yglesias
Premier (HU): 1994.12.08.
John Turturro
Jeff Bridges
Jeff Bridges

2022.04.22 elekm90

Sajnos a történet drámaisága ellenére nem fogott meg a film. Komoly témákkal foglalkozik, de végig olyan érzésem volt, hogy a cselekmény egy helyben toporog.

2015.09.05 s0ltau77

Ennél bőven jobb filmekhez szoktam, ez viszont a rossznál is rosszabbat produkált. Koránt sem volt elég ahhoz hogy végig fenn tartsa a figyelmet amit elvárnak a nézőtől. Ez pedig szerintem írtó nagy hiba egy filmnél.

2015.05.08 Toncsi

Olyasféle film, amire azt mondom, hogy mindenképp meg kell nézni, de óvatosan, mert nagyon hangulatgyilkos, nem vagyok benne biztos, hogy érzékenyebb nézők kibírják a végéig.

2016.03.28 SuperBoi

Ilyen megközelítésben még nem láttam korábban légikatasztrófáról szóló filmet, nagyon intenzív benne a dráma vonal. Nehéz és mélyen szántó film a gyászról, bűntudatról, feldolgozásról.

Ahhoz, hogy sikerüljön megbirkóznia a szereppel, Jeff Bridges felkereste régi barátját, Gary Busey-t, akinek pár éve egy olyan komoly motorbalesete volt, hogy kómába esett.Szerző: rbernadett