A dög 2. - Darálós pillanatok

A dög 2. - Darálós pillanatok

Feast II: Sloppy Seconds

A mészárlás másnapján ismét húsevő szörnyek telepítik be a túlélőkhöz közel eső várost. A túlélők a helyiekkel összefogva lépnek fel a szörnyek ellen.

(MP170506)

Premier (HU): 2010.03.10.

A dög 3.  (2009)

A dög  (2005)

2021.01.14 Kóborló

Botrányos folytatás

A 2000-es évek közepe, vége felé volt szerencsém a Dög című, igencsak vérbő horrorfilmhez. Nem állíthatom, hogy maradéktalanul elnyerte a tetszésemet, de akkor és ott egy egészen fogyasztható alkotásnak éreztem. Akkoriban gyűjtöttem a horror dvd-ket,... Teljes kritika

2017.08.09 MP170506

Nagyon gáz egy film, hozza az első rész színvonalát. Oké, hogy horror-vígjáték, de azért ez már nekem túl sok volt. Szörnyű... bár legalább a színészek nem rosszak, ezért kap egy csillagot.

2017.09.17 SzFa

Az eleje jól indul, a bemutatások és az esélyek latolgatása tetszik, továbbá, hogy tényleg az első rést folytatja, még indőben is alig van eltérés. Majd elkezdődik a beteges, gusztustalan humor. Számomra túl sok a hányás, a testnedvek és a rohadó te... Több

Kisebb költségvetésből dolgoztak a készítők, mint az első résznél. Míg az első rész nagyjából 3,2 millió dollárból készült el, itt már csak 2 millió dollárból gazdálkodhattak. Ráadásul ebből a 2 millió dollárból kellett összehozniuk a készítőknek a második és a harmadik részt is (ami tulajdonképpen egy film volt).Szerző: Kóborló

A filmet csak a japán mozikban mutatták be, a világ más részein egyből dvd-n adták ki.Szerző: Kóborló

Diana Ayala Goldner színésznő visszatér a második részben; igaz, nem ugyanabban a szerepben, SPOILER hisz az első részben ő alakította a motoros nőt (aki elhalálozik az első rész eseményei során). Ebben a részben a motoros nő ikertestvérét alakítja.Szerző: Kóborló

Diana Ayala Goldner színésznő a film kedvért megtanult motorozni és valódi lőfegyverrel lőni.Szerző: Kóborló

A filmbéli csecsemőt a filmben szintén szereplő Tom Gulager fia alakította.Szerző: Kóborló