Fehér zaj

Fehér zaj

White Noise

Az elektronikus hangjelenség (EVP) olyan jelenség, amely révén a halottak, hang és kép útján kommunikálnak az élőkkel, a modern elektronikus eszközök statikus és fehér zaján keresztül. Az ily módon érkezett "üzenetek" arra késztethetnek minket, hogy az életre és… Több

Rendező: Geoffrey Sax
Író: Niall Johnson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kanada
Premier (HU): 2005.04.14.

2021.12.22 Di Canio

Ez is egy olyan film, amire azt lehet mondani, hogy jó lett, csak mégis hiányzik belőle valami.

Michael Keaton tuti jó volt ebben a filmben,hálaistennek,mert a Batman-ban rettenetesen idegesített.Egy kifejezetten jó misztikus thriller,ami érdekes témát boncolgat,és feszeget.Ijesztő,és fura képsorok tarkítják,de bevonzza a nézőt,és ha már beszippant,nincs mese,nem enged el.Kötelező darab.

2018.12.08 harnas1207

Rettenetesen ijesztő témához nyúlt a film, mégsem tudott maradandót alkotni. Inkább zombis film hatású lett, nem kimondottan parázós. Akkoriban csalódásként éltem meg ezt a filmet, de tetszett, hogy olyat mutatott aminek érdemes utánaolvasni.

2018.01.24 respect the movies

Szerintem nem volt rossz film! Anno amikor először láttam ezt a filmet, sokkal nagyobb hatással volt rám, mint most jó pár évvel az első megtekintése után! Ami még mindig rendben van e filmben, az a tudományos megközelítése (nem is értem hogy miért l... Több

2015.02.18 Norcsi59

Nagyon para a film, igazi horror. Bár túl sok újdonságot nem ad a többi horrorfilmhez képest. Aki ilyenre vágyik, nézze meg, mert kategóriájában jó film.

A filmet nagyon leértékelték a kritikusok, mégis meglepően jól teljesített a mozikban. A gyártókat megdöbbentette, hogy a januári premier ellenére ilyen nagy számú néző volt kíváncsi egy horrorra. Egyúttal ez a felfedezés arra sarkalta az Universal Pictures-t, hogy innentől kezdve az év eleji időszakokra több minőségi horrort időzítsen.Szerző: harnas1207

A film költségvetése 10 millió dollár volt és világszerte közel 10 szeresét hozta vissza a gyártási költségének! Szerző: respect the movies

A filmet két díjátadón is jelölték 2005-ben!Szerző: respect the movies