Fejbenjáró bűn

Fejbenjáró bűn

Ruby Sparks

Calvin egy zseni regényíró, aki elkezd gépelni egy új regényt az ő kézi írógépén Ruby-ról, álmai nőjéről. Másnap azonban nem hisz a szemének, mert találkozik regénye hősével. Kapcsolatuk kibontakozik, ám amikor problémák adódnak, Calvin-nek csak az íródó művét… Több

Premier (HU): 2013.02.27. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.04.12 elekm90

Egy aranyos vígjáték, nem rossz az alapötlet és bár a film nem mentes a tipikus rom-com kliséktől, egyszer tök jól el lehet rajta lenni. Paul Dano és Zoe Kazan (akik a való életben is egy párt alkotnak) nagyon jó párost alkotnak. 7/10

2015.06.05 sonyxxx

Ez egy bájos, szívmelengető romantikus film volt, ami kiszámíthatatlan történetű, amit igazán jól esett megnézni, kedves, szimpatikus színészekkel. A film végig nagyon őszinte tudott maradni, úgyhogy csak ajánlani tudom.

2015.06.29 Buborék

Nagyon jó film. Nem az a túl romantikus, mégis tele van érzelemmel, a humora aranyos. A színészek nagyon tetszettek, mindenki remekül hozta a karakterét, nagyszerű alakítást nyújtottak.

2015.04.24 sullerb1022

Nem igazán kedvelem az ilyen filmeket, de valahogy ez a történet lekötött. Gondolkodtam is rajta, hogy a srác micsoda lehetőséget kapott és én mit hogy csináltam volna a helyében. Nem egy nagy film, de érdekes, egyszer mindenképp meg lehet nézni.

2019.07.25 Ms. Akárki

Kellemes és érzelmes romantikus film. Nagyon tetszik az alapfelvetés, hogy mi lenne, ha megírhatná magának valaki a tökéletes párt és hogy akarna e változtatni útána rajta, vagy az már nem szerelem. Izgalmas film. Mindenkinek ajánlott aki egy jó romantikus filmre vágyik épp.

Zoe Kazan és Paul Dano a való életben is egy pár.Szerző: mrarizona

A Jó Hely