Felejtés

Felejtés

The Forgotten
smith
Dominic West

Egy nő kilencéves kisfia eltűnik, a pszichológusa viszont azt állítja, hogy soha nem is volt gyereke. Egy férfi, akinek szintén eltűnt a lánya, hasonlóan jár. A két szülő hamarosan rájön, hogy egy közös ellenség áll a… Több

Premier (HU): 2004.11.04.

2023.02.26 Kóborló

Az anyai szeretett ereje

Szép emlékeim vannak erről a filmről, ugyanis valamikor 2004-es év vége felé épp moziba indultuk az akkori barátnőmmel, de a kiválasztott film vetítéséről lecsúsztunk, így pedig úgy döntöttük, hogy szerencsét próbálunk majd jelen filmünkkel. Még arra... Teljes kritika

Nagyon jól indul a film,és fokozatosan felpörög.Ahogy mindenki állítja,hogy nem is volt gyermeke,és ő közben jeleket talál,az zseniálisan van megcsinálva,és megoldva.Dominic West,és Julianne Moore is nagyon jól hozzák le a karaktert.Aztán a végén jön... Több

2017.11.20 Bazzzsi

Először azt hittem, hogy már láttam a filmet, de abban egy másik neves színésznő van. az eleje tök olyan, utána picit más. Egyszer meg lehet nézni, de többször már az ismert poén miatt nem.

2017.10.04 indingo

Nem egy egyszerű film. Kicsit olyan értése van az embernek, mintha két filmet gyúrtak volna össze. Az eleje alapján nem gondoltam volna, hogy ilyen kanyart vesz a film.

2020.09.26 Caravaggio1978

Nekem nagyon tetszett a történet,a legjobb filmek táborába sorolom,szerintem izgalmas magával sodró kis film ez.Jól megvalósított történet.

Eredetileg volt egy csókjelenet a filmben Julianne Moore és Dominic West karaktere között, de ezt végül törölték a kész filmből, viszont a dvd kiadás kimaradt jelenetei közt megtalálható.Szerző: Kóborló

A filmnek három különböző játékidejű változata létezik, ezek közül a legrövidebb az először kiadott dvd-s változata, ami 87 perces volt. Majd érkezett egy 91 perces változata, amit a kereskedelmi csatornákra készítettek, ez is elérhető magyarul, és létezik még egy 94 perces változata, amit az amerikai vágásként ismert.Szerző: Kóborló

Eredetileg Nicole Kidmant szerették volna leszerződtetni a film főszerepére.Szerző: Kóborló

A filmhez kétféle befejezést készítettek, egyet a mozikban bemutatásra kerülő változathoz, és egyet a dvd-s megjelenéshez.Szerző: Kóborló